21 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
AlytusSportas
2018 Rugsėjo 16d.
0

Iš Portugalijos alytiškė bėgikė grįžta su dviem medaliais

titleAlytiškė bėgikė D. Petraškaitė (nuotraukoje - antra iš kairės) - Europos jaunių čempionų taurės turnyre Portugalijoje

Alytiškė bėgikė Dominyka Petraškaitė dalyvavo Leirijoje (Portugalija) vykusiame Europos jaunių čempionų taurės turnyre ir namo grįžta su 2 medaliais.

Dominyka buvo pakviesta į Lietuvos lengvąjai atletikai Europos taurės jaunių turnyre atstovaujantį klubą.

Bėgdama 4 x 400 m distanciją U-20 B grupėje alytiškė su „Nikės“ U-18 komanda finišavo per 3 min. 57.61 sek. ir iškovojo bronzą.

Lietuvaitės nusileido tik „Sporting clube de Portugal“ U-20 bėgikėms iš Portugalijos ir nugalėjusioms „Ad mass Ljubljana“ U-20 sportininkėms iš Slovėnijos.

Pusantro kilometro rungtį septyniolikmetė D. Petraškaitė įveikė per 4 min. 55.26 sek. ir, finišavusi po 18-metės slovėnės Klara Lukan bei 19-metės portugalės Beatriz Rodrigues pelnė asmeninę bronzą.

Pasak bėgikės trenerio Vytauto Šmidto, alytiškės pasirodymas Portugalijoje turėtų būti vertinamas tik teigiamai - juk buvo varžytasi su vyresnėmis sportininkėmis.

Specialistų manymu, D. Petraškaitė savo talentu ir atsidavimu sportui primena iš Alytaus kilusį bėgiką Rytį Sakalauską, kuris ilgą laiką buvo šalies bėgimo lyderis ir vienas geriausius laikus demonstravusių Lietuvos reprezentantų aukščiausio lygio varžybose užsienyje.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose