17 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 26d.
SportasKrepšinis
2018 Rugsėjo 15d.
1

Rungtynes namų arenoje žaidusi „Dzūkija“ pranoko varžovus iš Lenkijos sostinės (ATNAUJINTA)

title „Dzūkijos“ krepšininkai sužaidė pirmas kontrolines rungtynes AlytujeDomanto Aleksyno nuotr.

LKL čempionatui besirengiantys „Dzūkijos“ krepšininkai, stovyklavę Druskininkuose, persikėlė į Alytų ir čia sužaidė pirmas kontrolines rungtynes.

Andrej Urlep ir Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai arenoje priėmė svečius iš Lenkijos sostinės - Varšuvos „Legia“ - krepšininkus.

Į pirmąją šio savaitgalio pergalę rezultatu 79:65 „Dzūkiją“ vedė Dominykas Domarkas, pelnęs 15 taškų (4 rezultatyvūs perdavimai), 14 taškų pridėjo amerikietis Devante Wallace (7 atkovoti kamuoliai), 11 tašk. surinko dar vienas JAV krepšinio auklėtinis Kendrick Brown (5 atk. kam., 4 rez. perd.).

Ankstesnėse draugiškose varžybose „dzūkus“ į pergales traukęs Paulius Petrilevičius susitikime su „Legia“ pelnė 9 taškus (8 atk. kam., 5 klaidos, 3 perimti kamuoliai), su tiek pat taškų rungtynes baigė Gediminas Žalalis.

Žaidimo minučių gavo ir kiti krepšininkai. Gediminas Navickas įmetė 8 taškus (3 atk. kam.), Egidijus Dimša - 5 tašk., po 4 tašk. – amerikietis Waverly Austin ir vienintelis pasižymėjęs alytiškis Mindaugas Sušinskas (2 atk. kam., 2 per. kam.).

Kiti Dzūkijos krepšinio auklėtiniai - Tomas Pačėsas jaunesnysis per beveik 6 min. ir Martynas Pocevičius per 3 min. - taškų nepelnė ir kitų naudingų veiksmų aikštėje neatliko.

Su nuliu pelnytų taškų grafoje liko beveik 6 min. rungtyniavęs Paulius Danisevičius bei apie  5 min. žaidęs ir savo vietą trenerių deriniuose save surasti mėginęs Ibrahim Mulaomerovič. Dar vienas „dzūkų“ bosnis Dino Kobič, kaip ir Artūras Jomantas, visas rungtynes su „Legia“ praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Lenkijos komandoje rezultatyviausi buvo Jakub Karolak (16 tašk.) ir Sebastjan Kowalczyk (10 tašk.).

Sekmadienį Alytaus ir Varšuvos krepšininkai susitiko dar kartą.

ATNAUJINTA

Antrame „dzūkų“ ir lenkų susitikime A. Urlep ir V. Chomičiaus auklėtinių gretose rezultatyviausi buvo po 17 taškų pelnę D. Domarkas (4 rez. perd.) ir ir D. Wallace (4 atk. kam.), 15 tašk. įmetė P. Petrilevičius (5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 per. kam.), 14 - P. Danisevičius (3 rez. perd.),  8 – M. Sušinskas, 6 – E. Dimša, 4 – W. Austin (6 atk. kam., 3 rez. perd.), o po 3 – T. Pačėsas jaunesnysis ir G. Žalalis (3 atk. kam.). Per beveik 9 min. K. Brown (2 per. kam.) taškų nepelnė, tušti liko ir D. Kobič su G. Navicku, o A. Jomantas, I. Mulaomerovič ir M. Pocevičius nežaidė.  Specialisto iš Makedonijos Tane Spasev treniruojamos „Legia“ taškus daugiausia pelnė J. Karolak (17), Roman Rubinsztajn (13), Patryk Noworski (12) ir S. Kowalczyk (11), o pergalę 87:71 šventė „Dzūkija”.


Komentarai

1
Aurimas2018-09-16
kada suzinosim kainas i LKL Varzybas? kada bus paskelbtos nuolaidos ? abonomentu kainos?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Vidurnakčio eitynės