2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
DzūkijaPolitika
2018 Rugsėjo 14d.
5

A. Švirmickas: „Nepretenduoju į S. Peštenienės vietą“

titleArvydas Švirmickasalytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius pasirašė potvarkį dėl neeilinio savivaldybės tarybos posėdžio rugsėjo 18-ąją. Jeigu jame miesto politikai pritars, tai taps paskutinė savivaldybės administracijos direktoriaus Vytauto Jastremsko pavaduotojos Silvijos Peštenienės darbo diena. Administracijos direktoriaus pavaduotoja greičiausiai posto neteks pasikeitus valdančiajai Dzūkijos sostinės koalicijai, kurioje neliko konservatorių.

Politikos kuluaruose iškart nuvilnijo svarstymai kas galėtų užimti atsilaisvinusią  administracijos direktoriaus pavaduotojo kėdę.  Pasigirdo kalbų, kad į šį postą gali būti siūlomas Alytaus dailiųjų amatų mokyklos direktorius, miesto tarybos narys liberalas Arvydas Švirmickas.  

Alytausgidas.lt  pakalbino A. Švirmicką.

- Ar tiesa, kad bandysite pakeisti Silviją Peštenienę?
 
- Tikrai ne. Tokiu atveju turėčiau išeiti iš Dailiųjų amatų mokyklos direktoriaus pareigų. Kodėl turėčiau tai daryti, kai iki rinkimų lieka keli mėnesiai? Turiu neįgyvendintų idėjų amatų mokykloje, kad ir su tais pačiais neįgaliaisiais. Aišku, jeigu būtų iki kadencijos pabaigos 3-4 metai - pagalvočiau.
 
- Ar buvo siūlymų?
- Ne, nebuvo, tačiau mieste girdėjau kalbų, esą aš pakeisiu Silviją Peštenienę. Pradžioje dar ji turi būti atstatydinta, o tik vėliau kalbama, kas ją pakeis. Manau, jeigu taip atsitiktų, siūlyti turėtų dabartinės daugumos atstovai. Jei reikės - tokio žmogaus paieškosim savo gretose.  Kol kas diskutuota apie personas nebuvo.

 

Šiuo metu  valdančiąją daugumą Alytaus miesto taryboje sudaro 14 tarybos narių -  11 iš Alytaus piliečių frakcijos, 2 liberalai ir 1 iš Darbo partijos.


Komentarai

5
Komentuoti
Čia juokas2018-09-20
ar rimtai jam šį postą siūlė?
Kai kam2018-09-18
Kai nesidomi miesto politiniu gyvenimu, tai nieko ir nežinai, bet sugebi tik parašyti "geras protingas žmogus". Gerumą kiekvienas kitaip matuoja :) Reikia bent pagrįsti tą sąvoką, nes kai kam ir vagis ar parsidavėlis yra geras :)
arunas2018-09-15
geras protingas zmogus linkiu jam gero darbo amatu mokykloje
1232018-09-14
koks jis direktorius, tik vedėjukas liko, melagis.....planai tai gal nugriauti neteisėtus statinius ?
Bolius2018-09-14
Protingas vyras. Aštrus, bet nepilsto iš tuščio š kiaurą.
traffix.lt