-6 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraĮdomuVerslasSveikata
2018 Rugsėjo 14d.
2

Kepyklos gatvėje „kepamas“ naujo stiliaus sporto klubas

titleKepyklos g. kuriasi naujo formato sporto klubasAlytausgidas.lt skaitytojo nuotr.

Buvusio Alytaus rajono kultūros centro patalpose, Kepyklos gatvėje, kuriasi naujasis sporto klubas. Jis „kepamas“ ir pavadintas Dzūkijos sostinės sporto pasaulyje kol kas mažai pažįstamame „hardcore“ stiliuje.

Senas geras štangines ir panašius objektus primenantys šio formato sporto klubai užsienyje dažniausia kuriasi buvusiose pramoninėse zonose, savyje derina „pasidaryk pats“ jaukumą ir didelių postindustrinių patalpų erdves bei universalumą.

Pasaulyje „hardcore“ stiliaus klubai šiuo metu yra „ant“ bangos ir yra viena didžiausių bei sėkmingiausių alternatyvų „išblizgintiems“, popkultūros dalimi virtusiems sporto centrams.

Kaip patalpas pavyks įsirengti ir nustebinti alytiškiams – sužinosime jau šiemet. „Hardcore gym“ – taip pavadintas sporto klubas kol kas dar neskelbia atidarymo datos, tačiau jau dovanoja kvietimus į treniruotes su profesionaliu asmeniniu treneriu.


Komentarai

2
Komentuoti
Aha2018-09-17
Tai šitam bus galima stangas mėtyti ir hantelius, gal neilus grindys :ddd
Girdejau 2018-09-15
pradziai reiketų praeitį kursus asmeniniui treneriui ir ismokti bendrauti su zmonėms hardcore gym nu hamuku susirinkimai gales but haha
traffix.lt