DruskininkaiKrepšinis
2018 Rugsėjo 13d.
1

Priešsezonyje retai pralaiminčią „Dzūkiją“ įveikė Vaido Čepukaičio komanda

title„Dzūkijos“ gretose rezultatyviausias buvo 15 taškų pelnęs alytiškis M. SušinskasDomanto Aleksyno nuotr.

Daugiausia pergales LKL priešsezonyje skynusi „Dzūkija“ sutiko priešininką, kurio įveikti nepavyko. Alytaus komanda 82:84 nusileido Utenos „Juventus“ krepšininkams.

Antrame kėlinuke „dzūkai“ dar pirmavo 32:21, tačiau į pertrauką išėjo jau pralaimėdami 45:48.

Prieš paskutinė ketvirtį Andrej Urlep auklėtiniai dar buvo priekyje 63:60, bet pergalę šventė paskutinėmis susitikimo sekundėmis pasižymėję uteniškiai.

„Dzūkijos“ gretose rezultatyviausias buvo 15 taškų pelnęs alytiškis Mindaugas Sušinskas, 14-a pridėjo amerikietis Kendrick Brown, 11 - dar vienas JAV atstovas Devante Wallace.

„Juventus“ komandoje vienas rezultatyviausių buvo iš Alytaus kilęs aukštaūgis Vaidas Čepukaitis, surinkęs 13 taškų.

Artimiausią savaitgalį (šeštadienį 19 val. ir sekmadienį 17 val.) „Dzūkija“ savo priešsezonio kontrolinių kovų maratoną baigs dviem akistatomis su Varuvos (Lenkija) „Legia“ Alytaus arenoje.