2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
DzūkijaVarėnaLaisvalaikis ir kultūra
2018 Rugsėjo 13d.
3

Į atnaujintą Dainų slėnį pakvies 2020-ųjų vasarą

titleVarėniškiai užsimojo slėnį atnaujinti iki 2020 metų vasaros ir jau gavo finansavimą šiems darbams vykdyti. Alytus savo Dainų slėnio atnaujinimo idėjų konkursą surengė, premijas išmokėjo, o vizualizacijos sėkmingai dūla savivaldybės krerkų stalčiuose

Dainų slėnis Alytuje, nors ir labai mėgstamas miestelėnų – vis labiau apleistas. Meraujant Jurgiui Krasnickui netgi įvyko vizualizacijos konkursas, išdalintos pakankamai solidžios premijos, tačiau slėnio atnaujinimo planai ir maketai liko savivaldybės stalčiuose.

Tuo tarpu – Dainų slėnį turinti Varėna gavo finansavimą šio objekto atnaujinimui ir pritaikymui visuomenės poreikiams. Projektui įgyvendinti numatyta – 663 tūkst. 71,16 eurų, iš Europos regioninės plėtros fondo - 582 tūkst. 750 Eur.

Dainų slėnyje varėniškiai įsirengs naują aikštės dangą ir pagrindus scenai, žiūrovų suolus, atraminę sienutę, aikštelę prekyvietei ir vieta biotualetams, mažosios architektūros elementus, sutvarkys želdynus, įrengs elektros tinklus, lauko apšvietimą ir 2 automobilių parkavimo aikšteles

Tikimasi, kad Dainų slėnis Varėnoje pagerins paskatins renginių organizavimą,  bendruomenių iniciatyvas, padidins gyventojų užimtumą, prisidės prie palankesnių sąlygų verslo kūrimuisi ir plėtrai bei pagerins miesto įvaizdį.

Varėniškiai užsimojo slėnį atnaujinti iki 2020 metų vasaros.


Komentarai

3
Komentuoti
Rasa2018-09-19
Gėda. Matote kuo savivaldybės taryba ir politikai užsiima - postų dalybomis ir verkšlenimais.
nerūpi2018-09-14
dabar dainos nerūpi, postų dalybomis visi užsiėmę.
Grybas2018-09-13
o jau galvojau, kad Alytuje reikalai pajudėjo.
traffix.lt