0 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
AlytusEismasTransportas
2018 Rugsėjo 12d.
3

Eismo ribojimai Santaikos ir Ulonų gatvėse bus taikomi iki gruodžio

title

Ulonų - Santaikos gatvėse vyksta paviršinių nuotekų tinklų rekonstrukcija. Jos metu seni, nusidėvėję tinklai keičiami naujais. Vykstant šiems darbams minėtose gatvėse ribojamas lengvųjų ir sunkiasvorių automobilių transporto eismas.

Rekonstrukcijos metu vairuotojai turi vadovautis apylankos ženklais ir kelyje laikytis nurodyto greičio. Sunkiasvorio transporto eismas laikinai uždaromas kelio ruože nuo Simno-Seirijų-Alytaus žiedinės sankryžos viaduko link, važiuojant Vilniaus kryptimi.

Sunkiasvoriai automobiliai nukreipiami Putinų gatve, Tūkstantmečio tiltu link Pivašiūnų.  Nuotekų tinklų tvarkymas vyksta Likiškėlių, Ulonų, Santaikos, Daugų gatvėse.   

  Šiose gatvėse darbus atliekanti UAB „KRS“ įmonė informuoja, kad Likiškėlių gatvėje kasimo darbai yra baigti. Dangų ir pagrindų atstatymas planuojamas baigti iki 2018 m. rugsėjo 18 d. Santaikos gatvėje kasimo darbus planuojama baigti rugsėjo 28 d., o dangų atstatymo darbai vyks rugsėjo 24 –  spalio 26 d. Ulonų gatvėje kasimo darbus planuojama baigti  spalio 12 d.  Dangų atstatymo darbai bus vykdomi spalio 26  –  lapkričio 16 dienomis. Daugų gatvėje statybos darbai baigti ir dangos atstatytos.

Eismas Santaikos ir Ulonų gatvėmis bus ribojimas  iki  gruodžio mėnesio, nes iki minėto termino bus vykdomas vamzdynų plovimo ir renovavimo darbai.

Vykstant rekonstrukcijos darbams dėl sugandintos gatvių dangos, neišvengiama ir lengvųjų automobilių vairuotojų pasipiktinimo.

Aptarti šios situacijos šią savaitę Alytaus miesto savivaldybės vadovai susitiko su UAB „Dzūkijos vandenys“ atstovais. Susitikimo metu buvo aptarta darbų eiga, terminai ir eismo ribojimo priemonės. „Dzūkijos vandenų“ atstovai patikino, kad viskas vyksta pagal terminus. Jų teigimu, nepatogumai gyventojams atsipirks, nes atnaujinta paviršinių nuotekų sistema, tarnaus ilgai ir liūčių metu neužsikimš ir nesudarys nepatogumų vairuotojams.  

Alytaus miesto savivaldybės viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija


Komentarai

3
Komentuoti
Vietinis2018-09-13
Tik už tai ,kad gatvės būtų tvarkomos šiuolaikiškai,tačiau labai norisi,kad po to iš karto jos nebūtų bent 5-10 m.m. kasinėjamos ar kitaip kaip nors darkomos,kaip tai įvyko su Pulko,Naująja gatvėmis,kurios dabar atrodo ,kaip senos ,sulopintos,tai nekelia įvaizdžio Alytaus miestui.O taip pat norėtūsi ,kad reikiamai būtų apie remontą įspėjami vairuotojai,aplaidžiai į šiuos klausimus žiūri už tai atsakingi specialistai.Dabar pavyzdžiui baigiama gadinti pačių kelininkų buvusi kokybiška gatvės danga pietinėje Juozapavičiaus tilto dalyje link miesto,ar to reikėjo,nes nei duobių nesimatė,tikrai buvo kokybiška danga,atrodytų ,kad taip elgiamasi piktybiškai,įdomu ar atsakingi už šiuos darbus savivaldybės specialistai tai pastebėjo.
Vilija2018-09-13
Gal būtų galima kontroliuoti, kaip vairuotojai laikosi kelio ženklų? Dabar niekas nieko nepaiso, nors apylankoje per Dainavos, Miško gatves neleidžiama važiuoti sunkiasvoriam transportui, jis brukasi į tas siauras gatveles...nejaugi ir čia bus betvarkė, ar tiesiog niekam neįdomu? Ačiū.
Jonas2018-09-12
Manau iki velyku
traffix.lt