4 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusDruskininkaiKrepšinis
2018 Rugsėjo 8d.
0

„Dzūkija“ Alytuje priims Varšuvos „Legia“

titleP. Petrilevičius (nuotraukoje - viduryje) į „Universitet-Yugra“ krepšį įmetė 24 taškus ir tęsia įspūdingą pasirodymą artėjant LKL sezonui. Jo išvakarėse „Dzūkija“ Alytuje priims Varšuvos „Legia“

„Dzūkija“ laimėjo atras kontrolines rungtynes. Druskininkuose žaistame susitikime 35 taškų skirtumu (108:73) nugalėta Surguto (Rusija) „Universitet-Yugra“ komanda, kuriai anksčiau atstovavo „dzūkų“ sirgaliams gerai pažįstamas Anatolij Kaširov.

Paulius Petrilevičius į „Universitet-Yugra“ krepšį įmetį 24 taškus, 19 pridėjo Dominykas Domarkas, 12 – amerikietis Devante Wallace, praėjusiais metais savo jėgas mėginęs Krosno (Lenkija) „Miasto szkla“ ir Jasberėnio (Vengrija) KSE.

Jeigu lygintume su priešsezoniu 2014-aisiais, tuomet  Surguto (Rusija) „Universitet-Yugra“ komandą „Dzūkijos“ nugalėjo kuklesne persvara - 76:67.

Pirmas naujojo LKL sezono rungtynes „Dzūkija“ žais rugsėjo 26 d. su „Lietkabeliu“ Panevėžyje ir 29 d. su „Nevėžiu“ Alytuje. Rugsėjo 15-ąją čia vyks kontrolinė „dzūkų“ dvikova su Varšuvos (Lenkija) „Legia“, su kuria naujam sezonui šią vasarą rengėsi ir lenkų krepšinio žvaigždė, buvęs NBA žaidėjas, Kinijoje rungtyniaujantis Maciej Lampe.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt