0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Rugsėjo 9d.
1

Alytaus roko muzikantai - dažnesni svečiai užsienio scenose

title

Alytus – miestas, kuriame roko muzika kuriama, grojama beveik jau pusšimtį metų. Per šį laiką sugroti tūkstančiai koncertų Lietuvoje, tačiau, kaip sakoma, „savam  kaime pranašu nebūsi”, daugėja ir pasirodymų užsienyje, o miestas gali didžiuotis vadinamuoju muzikinės kultūros eksportu.

Grupė „Andy Abro band“ koncertinę vasarą uždarė koncertu Liepojoje (Latvija), „Svaras 409” vyksta į pasirodymą Elke (Lenkija).

„Nebejotinai viena iš stipriausių melodingojo hard&heavy roko grupių Lietuvoje“, - apie „Svaras 409” pasirodymą rašo lenkai.

„Svaras 409” Latvijoje muzikavo jau ne kartą, o Lenkijoje debiutavo šią vasarą, kai pasirodė Suvalkuose surengtame „Chlewnia fest“.

„Andy Abro band“, kai pateko tarp 5-ių geriausių Lenkijoje didžiausio bliuzo festivalio „Suwalki blues“ konkurso grupių, čia koncertavo 3 metus iš eilės.

Lenkijoje anksčiau savo kūrybą yra pristatę ir daugiau Alytaus arba iš Alytaus kilusių roko muzikos grupių – „Airija“, „Miško gyventojai“, „Movo“, „Nes taip geriau“, „No real pioneers“. Pastaroji, vasarą pristačiusi naujausią albumą „No real friend“, miniturą surengė Estijoje ir Latvijoje, o anksčiau su koncertais yra aplankiusi dar daugiau Europos.

Alytiškis Darius Mileris ir jo grupė „Nojus band“ koncertuoja tiek Airijoje, tiek Lietuvoje bei kitose šalyse.

Dar vieno išeivio iš Dzūkijos sostinės, Arno Ivanausko, grupė „The chain of panic“ muzikuoja Anglijoje. Čia šiuo metu vieši ir muzikos, tekstų autorius Artūras Sikorskis, jo grupės „Vynas“ naujausio albumo „#Vynilas” viršelis kuriamas Londone, įrašai baigiami Suomijoje, plokštelė bus tiražuojama Latvijoje, o pristatymas šiemet numatomas Alytuje.


Komentarai

1
Komentuoti
Arturas S.2018-09-10
gerai kad sytus vestuviu muzikantus bent kviecia kazkur,a to ant Alytaus jie tikrai niekam neydomus,y vestuves ju jau tikrai nieks nepakvies
traffix.lt