2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraVerslas
2018 Rugsėjo 16d.
0

Rudens gėrybių mugė Alytuje - sekmadienį

titleNuotraukų galerijaSekmadienį, rugsėjo 23-ąją, nuo 10 iki 16 val., į Alytaus miesto centrą susiburs virš 150 prekybininkų iš visos Lietuvos, o nuotaiką kels pramogų gausa: vaikų lauks ne tik pasijodinėjimas arkliuku, animatoriai, šaudymas iš lanko, bet ir specialiai atvežti atrakcionai

Rudenį Alytaus miestas šiemet pasitinka ypatingai – Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gatvė atgis Alytaus rudens gėrybių muge.  

Sekmadienį, rugsėjo 23-ąją, nuo 10 iki 16 val., į miesto centrą susiburs virš 150 prekybininkų iš visos Lietuvos, o nuotaiką kels pramogų gausa: vaikų lauks ne tik pasijodinėjimas arkliuku, animatoriai, šaudymas iš lanko, bet ir specialiai atvežti atrakcionai.

Gatvę užpildysiantis šurmulingas apsipirkimas kiekvienam dovanos galimybę kažką rasti sau. Bus prekiaujama ne vien kaimiškais maisto produktais, lietuvišku maistu, tačiau ir inventoriumi daržui ar sodui, sodinukais, daigais, dekoratyviais augalais, rankų darbo gaminiais, aksesuarais, drabužiais, buities priemonėmis bei natūraliais gaminiais. Pasiruošimas rudeniui bus platus ir gausus nuo buities iki ūkio reikmenų.

Alytaus rudens gėrybių mugė skatins rudenį pasitikti itin linksmai ir nuotaikingai. Miesto gyventojus čia sudomins specialiai atvykstantis kareiviškas automobilus, kuriame bus gaminama kareiviška košė.
Didele pramoga taps renginys mažiesiems, kuriuos linksmins animatoriai „Linksmas lagaminas”, o norintiems išmėginti savo taiklumą bus galima šaudyti iš lanko.

Negana to, miesto centre įsikurs ir įvairūs atrakcionai: batutai, mašinėlės bei karuselės. Pirmieji 10 vaikų, ištarę „Myliu Alytų”, viena iš pramogų gales pasinaudoti nemokamai!

Rugsėjo 23-ąją, sekmadienį, 10-16 val. - Alytaus rudens gėrybių mugė - S. Dariaus ir S. Girėno g.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt