4 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Alytaus rajonas
2018 Rugsėjo 7d.
0

Maltos ordino atstovė paprašė patalpų labdarai sandėliuoti

titleAlytaus rajono Pivašiūnų bei Simno maltiečių vadovė Laima Žemaitienė turėjo ir prašymą savivaldybės vadovams. Iš labdaros gaunant maisto produktus, juos tenka sandėliuoti, o tokių patalpų jie neturi

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, administracijos direktorė Jolanta Kručkauskaite ir socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Burlinskienė priėmė Maltos ordino pagalbos tarnybos prezidentą Romą Abunevičių, generalinę sekretorę Dalią Kedavičienę bei Alytaus rajono Pivašiūnų bei Simno maltiečių vadovę Laimą Žemaitienę, kurie atvyko pasikalbėti apie vykdomas veiklas, įgyvendinamus projektus bei aptarti tolimesnes bendradarbiavimo galimybes.

Meras pasidžiaugė organizacijos vykdoma veikla, tačiau ragino į savanorystę daugiau įtraukti bendruomenes.

„Jūsų vykdoma veikla labai prasminga ir aš labai didžiuojuosi, kad net ir pas mus krašte tai veikia. Tačiau norėtųsi jog bendruomenės, kurių mes turime rajone labai daug, stipriau įsitrauktų į savanorystę, nes būtent jie yra arčiausiai rajono žmonių“, - kalbėjo A.Vrubliauskas.

Alytaus rajono Pivašiūnų bei Simno maltiečių vadovė Laima Žemaitienė turėjo ir prašymą savivaldybės vadovams. Iš labdaros gaunant maisto produktus, juos tenka sandėliuoti, o tokių patalpų jie neturi. Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kručkauskaitė pažadėjo šią problemą spęsti ir rasti patalpas, kuriose būtų galima maisto produktus sudėti.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt