4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
AlytusAlytaus rajonasEismasĮdomuVerslasVideoreportažaiTransportas
2018 Rugsėjo 7d.
1

Eismą prie I Alytaus sustabdė ant kelio pabirusios vištos (ATNAUJINTA. ©️ VIDEOREPORTAŽAS. PAPILDYTA)

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Eismas prie Dzūkijos sostinės, šalia miesto ir rajono ribos I Alytuje  - laikinai uždarytas. To priežastis – ne eismo įvykis, o keistas nuotykis – iš „Kauno grūdų“ bendrovės automobilio pabiro vištos, jos užėmė važiuojamąją kelio dalį.

ATNAUJINTA

Kaip mūsų portalą informavo „KG group“ ryšių su visuomene vadovas Šarūnas Pundzius, įvykio metu žmonės nenukentėjo, o vairuotojas, važiavęs draustu ir techniškai tvarkingu sunkvežimiu, buvo blaivus.

Specialiu transportu, kuris pritaikytas gyvūnams vežti, gabenamas krovinys pabiro ant kelio.

Dėl kokių priežasčių gyvūnai garduose galėjo iškristi iš sunkevežimio - aiškinamasi. Pasak bendrovės atstovo, galėjo atsikabinti gardai su keliais šimtais vištų.

„Dėl įvykio teko uždaryti eismą, bendrovė atsiprašo Alytaus vairuotojų", - sakė Kauno bendrovės, savo padalinius turinčios ir Alytaus rajone, atstovas Š. Pundzius.

Sunkvežimis „Mercedes benz" (g. 2013 m.) važiavo iš Krikštonių (Lazdijų r.) į Vilnių.

Išvažiuojant iš I Alytaus, žiedinėje sankryžoje, krovinys pakrypo ir paletės, pilnos vištų, iš priekabos iškrito ant kelio.

Deformavęsis konteineris išlaisvino paukščius ir šie, matyt, pirmą kartą atsidūrę laisvėje, neišsibėgiojo, o tūpė ant važiuojamosios kelio dalies ar slėpėsi po vilkiku.

Dėl ant kelio nukritusių konteinerių ir sutūpusių vištų buvo blokuota kelio dalis, iš Alytaus vedanti Vilniaus link.

Kaip įvykio vietoje sužinojo Alytausgidas.lt reporteris, kliūties pašalinti nuo kelio vairuotojas neturėjo galimybes, mat viena dėžė sveria apie pusę tonos. Teko kviestis kraną.

Dėl įvykio susidarė automobilių spūstis, žiedinėje sankryžoje dirbo policijos pareigūnai.

PAPILDYTA

Kol kas neaišku, kiek vištų nukentėjo įvykio metu, tačiau iš maždaug 400 pažeistuose konteineriuose buvusių didžioji dalis liko sveikos. 

Eismas buvo atnaujintas per kelias valandas po įvykio.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
gaidys2018-09-07
Nėra tvarkos
traffix.lt