1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusSportasFutbolas
2018 Rugsėjo 6d.
0

Bilietą į finalą DFK „Dainava“ Alytuje sieks atimti iš LFF taurės savininkų

titleDFK „Dainava“, patekusi į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalį, dėl bilieto į finalą rugsėjo 16 d. susikaus su „Stumbru“. Tai - praėjusio sezono taurės laimėtojas, finale nuvainikavęs Vilniaus „Žalgirį“. Šį priešininką burtų ceremonijoje dainaviškiams ištraukė iš Alytaus kilęs futbolininkas Darvydas Šernas

Rugsėjo 16 dieną Alytaus miesto stadione planuojamas bene svarbiausias ne tik šių, bet ir visų pastarųjų sezonų dzūkų futbolo įvykis.

DFK „Dainava“, patekusi į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalį, dėl bilieto į finalą susikaus su Kauno „Stumbru“. Tai - praėjusio sezono taurės savininkas, finale nuvainikavęs ilgametį laimėtoją Vilniaus „Žalgirį“.

Nors užsienio legionieriais daugiausia besiremiantį „Stumbrą“ alytiškiai vasarą palaikė Alytuje žaistame Europos lygos mače prieš įveiktą Kipro vicečempioną „Apollon“, rugsėjo 16-ąją miesto stadione susirinksianti sirgalių armija Kaunui, matyt, nebus tokia svetinga.

Bilietą į finalą DFK „Dainava“ sieks atimti iš komandos, kurie LFF taurės kovose gegužę sutriuškino „Kėdainius“ (6:0), rugpjūtį įveikė Klaipėdos „Atlantą“ (3:1), o rugsėjį vilčių nepaliko Vilniaus „Vilčiai“ (3:0).

Šiuo metu „Stumbras“ užima 3-iąją vietą A lygoje, DFK „Dainava“ 1-oje lygoje rikiuojasi 5-a, tad jei dabartinį komandų pajėgumą lygintume tiesiogiai - jas skiria 9 laipteliai. 

DFK „Dainava“, treniruojama Donato Vencevičiaus, į pusfinalį pateko ketvirtfinalio išvykoje 2:1 įveikusi Gargždų „Bangą“ ir tai buvo rimčiausias varžovas kovose dėl taurės.

Ankstesniuose taurės turnyro etapuose dainaviškiai žengė triuškindami varžovus - balandį nugalėjo Varėnos „Merkį“ (7:0), gegužę – Joniškio „Saned“ (9:0), o liepą – Elektrėnų „Versmę“ (10:0).

Burtai lėmė, kad kitoje poroje santykius pakeliui į finalą aiškinsis Vilniaus ir Kauno „Žalgiris“.

Kaip dainaviškiams besiseks taurės turnyro pusfinalyje, Alytaus futbolo sirgaliai matys ir finalą, jis miesto stadione numatytas rugsėjo 30 dieną.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt