7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
DzūkijaAlytaus rajonasVerslas
2018 Rugsėjo 5d.
2

Į buvusių fermų teritoriją Nemunaityje dairosi verslininkai ir ūkininkai

titleĮ sutvarkytą teritoriją Nemunaityje jau dairosi verslininkai ir ūkininkai, kurie turi įvairiausių sumanymų ir domisi, kaip galėtų vykdyti veiklą valstybiniame žemės sklype

Vaizdingame Nemunaičio miestelyje Alytaus rajone sutvarkyti apleisti bešeimininkiai pastatai ir jų teritorija, kuri jau domina vietos verslininkus ir ūkininkus.

Bešeimininkių apleistų pastatų ir įrenginių tvarkymo projektą Alytaus rajone įgyvendina savivaldybė.  Jam skirta Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama ir lėšų iš savivaldybės biudžeto – iš viso 101 tūkst. 765,70 Eur eurų.

Prieš beveik 30 metų Nemunaičio kiaulių kompleksą sudarė 8 fermos, grūdų sandėlis ir malūnas. Šių pastatų liekanos jau išvalytos, o teritorija tapo neatpažįstama - vietoje apleistų buvusios fermos pastatų atsirado gražus, lygus laukas.

Pasak Nemunaičio seniūno Rimanto Avižienio, į sutvarkytą teritoriją jau dairosi verslininkai ir ūkininkai, kurie turi įvairiausių sumanymų ir domisi, kaip galėtų vykdyti veiklą valstybiniame žemės sklype.

Alytaus rajone nugriauti ir kitose seniūnijose valstybinėje žemėje esantys apleisti bešeimininkiai pastatai. Butrimonyse – nebaigtos statybos daugiabutis namas,  Mergalaukio ir Skiturių kaimuose – fermų kompleksai, Kedonių kaime dviejų buvusių fermų pastatai.  

Visus darbus planuojama baigti iki rugsėjo vidurio, bus sutvarkyta 3,6 ha ploto teritorija.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 


Komentarai

2
Komentuoti
UAB2018-09-06
Gal naują norfą?
Zoro2018-09-05
Griauti, tai ne statyti... Paziuresim, kas is to gausis.
traffix.lt