12 c Alytus
Penktadienis, Liepos 10d.
AlytusĮdomu
2018 Rugsėjo 3d.
0

Laikinasis Alytaus pataisos namų vadas - Lukiškių kalėjimo skyriaus viršininkas, jo talkininkai - taip pat iš Vilniaus

titleAlytaus pataisos namams laikinai vadovauja Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo kriminalinės žvalgybos skyriaus viršininkas G. Lepiochinas. Į Alytų taip pat komandiruojami 2 patyrę bausmių vykdymo sistemos pareigūnai iš Lukiškių kalėjimo ir Vilniaus pataisos namųAsociatyvi Alytausgidas.lt arch. nuotr.

Nuo rugsėjo 3-iosios Alytaus pataisos namams (APN) laikinai vadovauja Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo kriminalinės žvalgybos skyriaus viršininkas Genadijus Lepiochinas.

Laikinasis APN direktorius į pareigas paskirtas teisingumo ministro Elvino Jankevičiaus įsakymu.

„Laikinasis vadovas turi didžiulę darbo patirtį bausmių vykdymo sistemoje, yra gerbiamas kolegų ir principingas, geba dirbti ekstremaliomis sąlygomis. Manau, kad jis tinkamai išspręs šioje įkalinimo įstaigoje susidariusias problemas,“ – sako teisingumo ministras E. Jankevičius. 

Anot ministro, ANP, kur bausmę dabar atlieka 688 nuteistieji, situacija išlieka sunkiai valdoma, iki šiol buvo pataikaujama nuteistiesiems, nesprendžiamos įstaigos vidaus problemos.

Neseniai į Alytaus pataisos namus buvo perkelta dalis vidaus tvarką pažeidinėjusių nuteistųjų iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos, taip pat šioje įstaigoje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nuteistųjų pasipriešinimo pataisos namų darbuotojams.

Į APN taip pat komandiruojami dar 2 patyrę bausmių vykdymo sistemos pareigūnai iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo ir Vilniaus pataisos namų, padėsiantys laikinajam vadovui užtikrinti tvarką šioje įkalinimo įstaigoje.

Alytaus pataisos namų direktoriaus pareigos liko laisvos, kai praėjusį mėnesį iš jų pasitraukė tuometis vadovas Kęstutis Jasmontas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt