17 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
112EismasTransportas
2018 Rugsėjo 2d.
9

Alytuje nuo kelio lėkė ir vertėsi BMW - automobilyje važiavo kariškiai, vienas jų - neblaivus (ATNAUJINTA. PAPILDYTA. VIDEOREPORTAŽAS)

titleNuotraukų galerija

Šeštadienio vakarą nuo kelio nuvažiavo ir apvirto BMW.

Eismo įvykis nutiko Alytuje, kelyje, kuris Santaikos gatvės pabaigą jungia su žiedu, kur kryžiuojasi keliai Seirijų ir Simno link.

Kokiomis aplinkybėmis BMW nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė - iš pat pradžių nebuvo žinoma.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ir kiti šaltiniai, nuo kelio nulėkęs BMW nuo minėto žiedo pusės važiavo į Alytaus miesto pusę. 

Preliminariais duomenimis, automobilis kirto ištisinę liniją, kabino kelkraštį, neišsilaikė kelyje, nuo jo nuvažiavo ir vertėsi. 

Kaip tvirtina eismo įvykio dalyviai, BMW vairavo blaivus vairuotojas, o su juo važiavo girtas asmuo, abu - kariškiai. Policijos tyrėjai aiškinasi, ar už automobilio vairo negalėjo būti neblaivus asmuo. 

Už chuliganišą vairavimą  surašytas administracinio pažeidimo protokolas. Transproto priemonę iš šalikelės ištraukė gelbėtojai. Medikų pagalbos neprireikė. 

PAPILDYTA

Policijos pranešime rašoma, kad eismo įvykis buvo užfiksuotas rugsėjo 1 d. apie 21 val. 50 min.

Alytuje, Radžiūnų g., netoli žiedinės sankryžos, nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis BMW.   

Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Automobilio vairuotojui (g. 1998 m.) buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas už pavojingą ir chuliganišką vairavimą bei Kelių eismo taisyklių pažeidimą.

Fotogalerija


Komentarai

9
Komentuoti
liudytojui2018-09-03
jei fizikos dėsnius išmanytum, tokių pievų nerašytum...
verčiantis, kad ir vieną kartą tik ant stogo, jei be diržų tai tas kaip ir šios avarijos aveju vairuotojas iš aukščiau krenta žemyn į keleivio pusę, o be to kuris pirmiau susiorentavo išlipti nieko nenurodo kur jis sėdėjo prieš įvykį..
ar su prisegtais diržais sėdinčius žemyn galva radai ir užfiksavai kuris kur sėdėjo?:)
Vardenis2018-09-02
Istaisykit: Už chuliganišą.....
Liudytojas - atsakau:2018-09-02
BMW nesiverte 5 kartus, tiesiog uzvirto ant stogo - negalejo jie fiziskai "susivartyti" taip, kad negalima butu suprast kuris kur sedejo... butu "susivarte", tektu juos traukti is masinos, o taip patys islipo (tik duru is vidaus nedugebejo atidaryt, teko padet)
liudytojui2018-09-02
kaip nustatei kuris sėdėjo vairuotojo vietoje kai mašina ant stogo o jie viduje abu susivartę
Ivykio liudytojas2018-09-02
Grizinejom i Alytu 2 masinom. BMW aplenke mus, paskui bande lenkti kita masina, bet vairuotojas per staigiai pasuko vaira ir masina sumete... vos nekabino masinos, kurioje sedejo 3 vaikai... su uosviu padejom islipti abiem vyrukam. Vairuotojo vietoje sedejes vyrukas buvo su kvapeliu. Atvykus pareigunam jis ipute 1,93, bet bande teisintis, kad vairavo ne jis... Mes nupasakojom viska pareigunam, tikiuosi jiems uzteks proto nebandyt issukti sio kariskio
Ge2018-09-02
Tai kuriam protokolas surasytas? Jei neaisku kas vairavo :D
Geras2018-09-02
Tai kad prastai cia vertesti kita karta maksimaliai prichipuok ir spausk iki dugno kad nebutu imanoma atpazint masinos.
Alytuškis2018-09-02
Tai kur daugiau apie šią avariją? Žadėjot, kad bus sekmadienį.
Naaaa2018-09-02
Ten miesto riba, greitis miesto ribose koks ? Pridėkim +100 todėl ir vertėsi nes važiuojant 50km/h greičiu jokia masina nesivercia. Bendrai tai Alytaus mieste greitis neribojamas kaip Montanoje. Visisiems sėkmės, būkit budrus
traffix.lt