4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
AlytusSportasKitos sporto šakosLaisvalaikis ir kultūraVideoreportažaiJaunimas
2018 Rugsėjo 2d.
1

Alytaus jaunimo parke surengtose jaunimo dienose dainavo ir Donatas Montvydas (VIDEOĮRAŠAS. ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaD. Montvydo pasirodymo metu sulaukta tiek publikos, kad pakankamai erdvios Alytaus jaunimo parko aikštelės, esančios arčiau koncerto vietos, buvo užpildytos kone sausakimšai, o žvelgiant nuo scenos, žmonių „jūros“ pabaigos nesimatė

Alytaus jaunimo parke vyksta pirmą kartą Dzūkijos sostinėje rengiamos jaunimo dienos. Jos sujungė vasaros uždarymą ir simbolinę mokslo metų pradžią. Šia proga jaunimo parke buvo atidaryta „parkour” (pranc. parkour  - distancija, kliūčių ruožas) aikštelė.

Nors pakako ir nuomonių, kad miesto jaunimui galbūt labiau reiktų naujos krepšinio aikštelės, parkūrui skirti skersiniai, rampos nudžiugino tiek Alytaus, tiek visos Lietuvos sporto ekstremalus.

Atidarymo renginyje prireikė ne tik budinčios medikės, bet ir greitosios pagalbos, tačiau didesnių  traumų turnyro dalyviai išvengė. Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino atidarymo renginio vedėjas Haroldas Savickas, alytiškių parkūro aikštelė – šiuo metu - ne tik viena geriausių, tačiau ir saugiausių Lietuvoje.  

Iš kliūčių, gatvės gimnastikos ruožo ekstremalai persikėlė į pastaraisiais metais šiuolaikiškai atnaujintą riedlentininkų, riedutininkų ir ekstremalių dviračių aikštelę. Vaikų eilutės rikiavosi prie simuliacinių saugaus eismo įrenginių, kur buvo galima išmėginti ir „nesvarumo“ būseną.

Tarp pagrindinių Jaunimo parko skulptūrų pastatyta scena penktadienį sutalpino įvairiausių muzikos stilių tikro garso atlikėjus iš Brazilijos, Norvegijos, Suomijos ir Lietuvos, pastarosios scenai atstovavo viena iš praėjusio sezono „Eurovizijos“ Lietuvos nacionalinės atrankos vilčių, grupė „The Roop“, iš Brazilijos atvyko „Pastel de miolos“, iš Norvegijos – „The Aspect project“, o iš Suomijos – „Blueintheface“ bei Ozzmond.

Jaunimo parke tilpo ir trišalio futbolo aikštė, o joje surengtos alternatyviosios Alytaus olimpiados „Aly“ turnyro nugalėtojais tapo ta pati komanda, kuri laimėjo ir pirmąjį oficialų čempionatą 2016-aisiais.

TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS ĮRAŠAS

Trišalio futbolo, kuriame nugali ne daugiausia įmušantys, o mažiausia įvarčių praleidžiantys, stipriausia komanda tapo „Viltis miršta paskutinė“ iš Alytaus vaikų globos namų, tai - Augustinas Bielevičius, Saulius Dzidzevičius, Tomas Matusevičius, Mantas Serkutanas, suburti kūno kultūros mokytojo Vidučio Šursko. Antri liko FC „Alytus“ žaidėjai Rokas Kandratavičius, Eimantas Sinkevičius, Benas Smolskas, Edvinas Šilanskas ir Klaidas Žiurinskas, treti – daugelį nustebinę mažieji „Dzūkijos“ futbolininkai.

ATNAUJINTA

Šeštadienį Jaunimo parke įsikūrė vaikų pievelė, vyko akcija „Piešiam Alytų”, protų kovos „Ar pažįsti Alytų?” ir didysis koncertas su jaunaisiais Alytaus atlikėjais, duetu „Pop du“ bei šiuo metu vienu populiariausių Lietuvos popmuzikos scenos artistų Donatu Montvydu. Jo pasirodymo metu sulaukta tiek publikos, kad pakankamai erdvios parko aikštelės, esančios arčiau koncerto vietos, buvo užpildytos kone sausakimšai, o žvelgiant nuo scenos, žmonių „jūros“ pabaigos nesimatė.

Tai antrieji metai iš eilės, kai Alytaus jaunimo parko gyvybę mėginama įpūsti renginiais jaunimui. Prieš tai rugsėjo 1-oji Jaunimo parke buvo švenčiama prieš 10 metų.

Fotogalerija

  • Zenono Šilinsko nuotr.
  • Zenono Šilinsko nuotr.
  • Zenono Šilinsko nuotr.

Komentarai

1
Komentuoti
vyte2018-09-04
gaidys su savo gaidiska muzika uzknisa ir klauso sios nesamones tik gaidiskas kolektyvas
traffix.lt