7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2018 Rugsėjo 1d.
3

Dainaviškiams iki Lietuvos futbolo taurės finalo liko vienas žingsnis

titleDFK „Dainavos“ komanda LFF)taurės turnyro ketvirtfinalyje 2:1 įveikė Gargždų „Bangą“ ir pateko į pusfinalį. Šį istorinį dainaviškių pasiekimą pirmiausia nukalė du dainaviškių legionieriaus S. Vasquez (nuotraukoje - iš kairės) įvarčiaiJurgitos Riekašienės nuotr.

Alytaus futbolininkai pasiekė kol kas svarbiausią pergalę 2018-ųjų sezone. DFK „Dainavos“ komanda Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose rezultatu 2:1 įveikė Gargždų „Bangą“ ir pateko į pusfinalį.

Istorinį dainaviškių pasiekimą pirmiausia nukalė du jų legionieriaus Sebastien Vasquez įvarčiai. Kolumbietis pasižymėjo 23, po to 44 min., o šeimininkai atsakomąjį įvartį pelnė 11 metrų baudos smūgiu, kurį 61 min. realizavo Valdas Pocevičius.

„Banga” ketvirtfinalio rungtynės rungtyniavo be Valentino Granatkino tarptautiniame turnyre Rusijoje žaidusių Lietuvos jaunimo rinktinės narių Neilo Urbos ir Dariaus Zubausko, dainaviškiai – be tos pačios rinktinės nario Renato Banevičiaus. Su startiniu DFK „Dainavos“ vienuoliktuku į kovą dėl kelialapio į LFF taurės pusfinalį išbėgo 6 Alytaus futbolo auklėtiniai, dar 4 buvo atsargoje, tarp jų – ir iš Jouvilio „Yeovil“ komandos po studijų Anglijoje į Alytų grįžęs dar vienas ilgametis mūsų šalies jaunimo rinktinių kandidatas Paulius Golubickas.

Be lietuvių ir pergalingais tapusius įvarčius pelniusio kolumbiečio prie DFK „Dainava“ patekimo į taurės pusfinalį taip pat psisidėjo futbolininkai iš Gruzijos (Sakartvelo) ir Ukrainos.

Dainaviškiams iki Lietuvos futbolo taurės finalo liko vienas žingsnis, o su kuo teks susitikti pusfinalyje – paaiškės kituose ketvirtfinaliuose, kuriuose varžosi Vilniaus „Viltis“ ir Kauno „Stumbras“, Marijampolės „Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“ bei „Kauno Žalgiris“ ir „Palanga“.

 


Komentarai

3
Komentuoti
Jo2018-09-02
Superinis variantas.
Alytiškis2018-09-02
Pagaliau Dainavoje žaidžia daug alytiškių.
super2018-09-01
Jauna perspektyvi komanda
traffix.lt