1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2018 Rugpjūčio 28d.
0

AC „Perugia“ partnere Baltijos šalyse pasirinko Alytaus FA „Dainavą“

titlePerudžos (Italija) AC „Perugia“ generalinis direktorius ir šio klubo futbolo akademijos vadovas M. Lucarini (nuotraukoje - viduryje) Alytaus miesto stadione su FA „Dainava“ direktoriumi R. Kantaravičiumi ir LFF viceprezidentu ir AAFF vadovu G. Daukšiu

Nors FK „Dainavą“ treniravo buvęs Turino „Juventus“ žaidėjas, Alytaus komandoje žaidė AC „Milan“ skolintas žaidėjas, dzūkų ir italų futbolo bendruomenių tai nesuartino, o gal net atvirkščiai.

Italija – viena pagrindinių futbolo valstybių Europoje, todėl su jos atstovais alytiškiai užmezgė naujus ryšius. Simboliška, kad tai padarė drauge su italais Alytuje 2014 metais įsteigta futbolo akademija „Dainava“. Ją neseniai pasiekė gera žinia - dainaviškiai pasirinkti AC „Perugia“ klubo partneriais Baltijos šalyse.

Perudža, kurios sudėtyje žaidė Gennaro Gattuso, Marco Materazzi, Paolo Rossi ir kiti garsūs futbolininkai, anksčiau yra laimėjusi UEFA „Intertoto“ taurę ir Italijos „Seria A“ sidabrą, o pastaraisiais sezonais dalyvauja „Seria B“ pirmenybėse.

AC „Perugia“ generalinį direktorių ir šio klubo futbolo akademijos vadovą Mauro Lucarini Lietuvoje pasitiko FA „Dainava“ direktorius Rimas Kantaravičius. Juos priėmė, bendradarbiavimo planais domėjosi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius, susitikimuose taip pat dalyvavo LFF viceprezidentas, Alytaus apskrities federacijos vadovas Gediminas Daukšys.

Perudžos AC „Perugia“ ir jos akademija su dainaviškiais dalinsis treniruočių metodikomis, taip pat bendradarbiaus vykdami į mokymus, turnyrus ir kitus bendruomeninius futbolo projektus.

Futbolo akademija „Dainava“ taip pat bendradarbiauja su Italijos „Seria A“ klubu Veronos klubo „Hellas“, į treniruočių stovyklas jo akademijoje vyko Nedas Labukas. Alytaus akademija sutartį taip pat turi su Lenkijos aukščiausiosios lygos vicečempione Balstogės „Jagiellonia“ ir jos akademija, kurios treniruočių stovyklose dalyvavo Renatas Banevičius, Vakaris Kalėda ir Naglis Paliušis.

Nuo FA „Dainava“ veiklos pradžios bendrus projektus alytiškiai vykdė su Jouvilio (Anglija) „Yeovil Town FC“, Vest Bromičio (Anglija) „Albion“, draugauja su „Red Bull“ futbolo akademija Austrijoje, tarptautine talentų ugdymo organizacija „Football development school“ (FDS) ir pan. tarptautiniais partneriais.

Lietuvoje futbolo akademija „Dainava“ veikia drauge su vaikų ir jaunimo futbolo klubu „Spartukai“, reprezentacine Dzūkijos sostinės komanda DFK „Dainava“, taip pat bendradarbiauja su Vilniaus „Žalgiriu“, FK „Trakais“ ir kt.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt