12 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
AlytusSportasRankinisVideoreportažai
2018 Rugpjūčio 24d.
0

Tarptautinis turnyras Dzūkijos sostinėje prasidėjo Alytaus, Kauno, Baltarusijos ir Latvijos rankininkų pergalėmis (TVARKARAŠTIS. REZULTATAI)

titleNuotraukų galerijaĮ Alytaus areną susirinko 10 rankinio komandų iš 5 valstybių. Dėl „Jono cup“ taurės kovoja komandos iš Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos. Draugiškas rungtynes sužaidė ir RK „Varsa“ senjorai (nuotraukoje)Domanto Aleksyno nuotraukos

Alytuje prasidėjo trijų dienų tarptautinis rankinio klubų turnyras „Jono cup“. Jis skirtas pagerbti miesto garbės piliečiui Jonui Jonuškai (1950-2017).

Į areną susirinko 10 rankinio komandų iš 5 valstybių. Dėl „Jono cup“ taurės Alytuje kovoja komandos Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Šeimininkams atstovauja buvę J. Jonuškos auklėtiniai, 5-is kartus iš eilės Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionato prizininkai, taip pat šalies rankinio supertaurę laimėję RK „Varsa“ atstovai – komanda „Varsa-Stronglasas“. Jie rungtynėse, kurios prasidėjo tylos minute, 34:25 įveikė svečius iš Estijos KK „Viljandi“.

Antroji estų komanda, šios šalies sostinės atstovas HC „Tallinn“, 25:35 neatsilaikė prieš Baltarusijos reprezentantus – Gardino „Kronon“.  

Pirma diena pergalinga buvo ir Latvijai, šios šalies komanda, Jūrmalos „Jūrmalas sports“, 25:18 įveikė Dambravos (Lenkija) KS „Szczypiorniak“.

Rungtynėse tarp Vilniaus ir Kauno komandų HC „Vilnius“ ir Kauno KTU-„Ąžuolo“ 35:24 stipresni buvo Laikinosios sostinės atstovai.

Dar vieną susitikimą sužaidė rankinio senjorai iš Alytaus „Dzūkijos“ ir „Varsos“. Jie prisiminė ir savo bendražygį, vietos rankinio bendruomenės vienytoją J. Jonušką.

Turnyro atidaryme apsilankęs Alytaus miesto meras Vytautas kalbėjo, kad Joną prisimins kaip atsidavimo mylimai sporto šakai pavyzdį ir linkėjo, jog miesto garbės piliečio atminimo turnyras taptų tradicija.

Pasak organizatorių, rankinio klubo „Varsa“ ir sporto prekės ženklo „Erima“ atstovų Baltijos šalyse, nors „Jono cup“ šiemet neturėjo galimybių priimti daugiau į Alytų atvykti pageidavusių ekipų, šiemetis vasaros pabaigos rankinio savaitgalis jau tapo didžiausiu klubinio rankinio renginiu Lietuvoje, o išsikeltam tikslui tapti rimčiausiu turnyru regione bus skirti kiti metai.

Turnyro dalyviai, taip pat sportuojantys Alytaus arenoje ne tik prisiminė J. Jonuškos atminimą, tačiau ir suteikė vilties sergantiems, pasveikti siekiantiems – prie arenos aukojo kraujo  Nacionaliniam kraujo centrui.

Tarptautinis rankinio komandų turnyras „Jono cup“, skirtas Alytaus miesto garbės piliečiui J. Jonuškui atminti

TVARKARAŠTIS, REZULTATAI

Alytaus SRC arenoje (Naujoji g. 52)

Pirmosios dienos rezultatai:

Vilniaus HC „Vilnius“ – Kauno „Ąžuolas“ - KTU 24:35                                        
Jūrmalos (Latvija) HK „Jūrmalas sports“ – Dambravos (Lenkija) KS „Szczypiorniak“ 25:18
Gardino (Baltarusija) „Kronon“ – Talino (Estija) HC „Tallinn“ 35:25
Alytaus RK „Varsa-Stronglasas“ – Viljandžio (Estija) KK „Viljandi“ 34:25          

Antroji diena (2018-08-25) - šeštadienį:

„Viljandi“ – „Jūrmalas sports“ 18:21
„Szczypiorniak“ – „Varsa-Stronglasas“ 22:30
„Kronon“ – „Vilnius“ 29:20
„Ąžuolas“ - KTU – „Tallinn“ 24:19
„Viljandi“ – „Szczypiorniak“ 27:22
„Varsa-Stronglasas“ – „Jūrmalas sports“ 26:17
„Ąžuolas“ - KTU – „Kronon“ 29:29
„Tallinn“ – „Vilnius“ 21:28

Trečioji diena (2018-08-26) - sekmadienį:

Rungtynės dėl 7-osios vietos:

Lenkijos KS „Szczypiorniak“ - Talino (Estija) HC „Tallinn“ 14:30

Dėl 5-osios vietos:

Viljandžio (Estija) KK „Viljandi“ - Vilniaus HC „Vilnius“ 30:20

Dėl 3-osios vietos:

Kauno „Ąžuolas“-KTU – Jūrmalos (Latvija) HK „Jūrmalas sports“ 32:26

Dėl 1-osios vietos:

Gardino (Baltarusija) „Kronon“ - Alytaus RK „Varsa-Stronglasas“ 35:34

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt