-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
SportasKitos sporto šakos
2018 Rugpjūčio 23d.
0

Prieš Europos čempionatą Lenkijoje alytiškės apsišaudė Estijoje

titleNuotraukų galerija

Järvakandi (Estija) vykusiose, jau 49 metus rengiamose šaudymo iš lanko varžybose, kurios yra vienos konkurencingiausių Pabaltyje, dalyvavo ir alytiškiai.

Trims Dzūkijos sostinės atstovėms varžybos tapo geru „apsišaudymu“ prieš Europos čempionatą Lenkijoje.

Pasak Alytaus SRC-„Žaliojo lanko“ trenerės Ingos Timinskienės, nors kelionė truko 600 kilometrų, prieš Europos čempionatą labai svarbu „nustoti virti savo sultyse“ ir priimti iššūkius, todėl ir buvo pasirinkta Estija.

„Keisti varžybų vietą, keisti žmones, su kuriais tenka konkuruoti, rinktis vietas, kur renkasi stipriausi. Varžybos Estijoje atitiko šiuos kriterijus, todėl būtent jas ir pasirinkome“.

Į Järvakandį su I. Timinskiene ir treneriu Ugniumi Timinsku vyko Kristina Abramaitytė bei Paulina Ramanauskaitė. Komandinėse varžybose alytiškės susitiko su vietinėmis komandomis ir abu kartus buvo stipresnės taip galutinėje įskaitoje užimdamos pirmąją vietą ir iškovodamos aukso medalius.

Individualiose dvikovose geriausiai sekėsi K. Abramaitytei ir I. Timinskienei, kurios laimėjo savo pirmąsias kovas. Pusfinalyje alytiškėms teko kovoti vienai prieš kitą ir šį kartą trenerė buvo stipresnė už mokinę – Inga toliau kovojo dėl aukso, o Kristina - dėl bronzos medalių. Deja finalas abiem nebuvo palankus ir Inga varžybas baigė su sidabro medaliu, o Kristina liko ketvirta.

Jarvakandi varžybos turi įdomią tradiciją – medinę lentelę, į kurią kiekvienais metais yra įrašomas tų metų aukščiausias kvalifikacijos rezultatas. Tarp šių rezultatų yra ir vis dar nepagerintas Lietuvos rekordas, priklausantis I. Timinskienei.

„Gaila, kad šiemet nepavyko dar kartą įrašyti savo rezultato į lentelę, tačiau, jeigu kalbant atvirai, nelabai ir tikėjausi. Neseniai pakeitusi lanką vėl į olimpinį dar turiu tobulėti ir tam reikia šiek tiek daugiau laiko, tačiau jeigu viskas vyks gerai ir niekas nesutrukdys treniruotis, kitais metais jau tikrai pretenduosiu pagerinti savo rekordą į kurį jau greičiausiai bus nusitaikiusios ir mano mokinės“, - sakė trenerė.

Šį savaitgalį K. Abramaitytė ir P. Ramanauskaitė su I. Timinskiene išvyksta į Europos čempionatą Lenkijoje, kur mėgins siekti aukščiausių rezultatų.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt