6 c Alytus
Penktadienis, Balandžio 3d.
Alytus
2018 Rugpjūčio 23d.
0

Būsimam Alytaus MRSC vadovui - biomedicinos ar socialinių mokslų ir nepriekaištingos reputacijos reikalavimai

titleDirektoriaus(-ės) ieškantis Alytaus MRSC veikia patalpose, kur anksčiau buvo įsikūręs šiluminių tinklų profilaktoriumas, adresu Pramonės g. 9Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės administracija paskelbė viešą konkursą laisvai viešosios įstaigos Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro (MRSC) direktoriaus(-ės) pareigybei užimti.

MRSC veikia patalpose, kur anksčiau buvo įsikūręs šiluminių tinklų profilaktoriumas, adresu Pramonės g. 9.

Centrui anksčiau vadovavo keli direktoriai, o paskutinioji buvo savivaldybės iniciatyva dėl prasižengimų 2018-ųjų balandį atleista Daiva Gudzinevičienė.

Naujasis MRSC vadovas turės organizuoti ir kontroliuoti įstaigos veiklą, siekiant vykdyti įstatuose numatytus tikslus ir atlikti direktoriaus pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, mokės valstybinę kalbą pagal trečiąją valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją bei bus išsilavinęs biomedicinos mokslų ar socialinių mokslų srities aukštojo universitetinio arba jam prilygintose studijose.

Centro direktorius turės atitikti nepriekaištingos reputacijos reikalavimus ir bus su stažu, ne mažesniu kaip 2 metų vadovaujamame darbe.

Dokumentai priimami iki 2018 m. rugsėjo 6 d.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt