0 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
AktualijosŠvietimas
2018 Rugpjūčio 23d.
1

Pradinukams – nemokamas draudimas ir elektroninė mokymosi aplinka

title„Pradinuko draudimo“ programos metu draudikas suteiks nemokamą specialųjį draudimą visiems 1–4 klasių moksleiviams, jei jie eidami pėsčiomis ar važiuodami dviračiu pakliūtų į eismo įvykį ir jo metu patirtų sužalojimų. Ši draudimo apsauga galios 9 mėnesius, tai yra visus mokslo metus, nuo paslaugos aktyvavimo, o draudimo suma sieks 5 tūkst. eurų

Mokslo metus Lietuvos rajonų mokyklos pasitinka su naujove – išskirtine „Pradinukų draudimo“ programa ir galimybe mokytis naudojantis elektronine mokymosi aplinka (EMA) - vieno pasirinkto mokomojo dalyko licencija.

„Lietuvos draudimas“kartu su „E. mokykla“ sukūrė  „Pradinukų draudimo“ programą. Ji 1–4 klasių mokiniams leis pažinti išmanųjį mokymosi procesą, o tėvams leis pasirūpinti mažojo moksleivio draudimu eismo įvykių metu visus mokslo metus.

Dalyvauti „Pradinukų draudimo“ programoje yra paprasta ir nieko nekainuoja.

Rugsėjo 3 d. kiekvieno pradinuko tėvai, globėjai ar atstovai klasės susirinkimo metu galės išreikšti sutikimą dėl jo vaiko dalyvavimo programoje bei pasinaudoti nemokamomis programos siūlomomis naudomis.

„Pradinuko draudimo“ programos metu „Lietuvos draudimas“ suteikia nemokamą specialųjį draudimą visiems 1–4 klasių moksleiviams, jei jie eidami pėsčiomis ar važiuodami dviračiu pakliūtų į eismo įvykį ir jo metu patirtų sužalojimų. Ši draudimo apsauga galios 9 mėnesius, tai yra visus mokslo metus, nuo paslaugos aktyvavimo, o draudimo suma sieks 5 tūkst. eurų.

Kartu pradinukui suteikiama nemokama vieno pasirinkto mokomojo dalyko licencija, skirta naudotis per EMA mokymosi aplinką.

EMA - tai išmani mokymosi platforma, kuri leidžia savo kompiuteryje ar išmaniajame įrenginyje spręsti lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo ir integruotosios informatikos pamokų užduotis.

EMA padeda moksleiviams pažinti išmanųjį mokymosi procesą, ugdyti kūrybiškumą ir technologijų pažinimą. Daugiau informacijos - ČIA.


Komentarai

1
Komentuoti
cha cha2018-08-23
O prie ko čia ta tilto nuotrauka?????
traffix.lt