14 c Alytus
Trečiadienis, Rugpjūčio 21d.
SportasKrepšinis
2018 Rugpjūčio 20d.
2

Brolių Lavrinovičių likimas aiškus – beliko sudėti parašus

titlewww.facebook.com/712LaBroliai/ nuotr.

„Prienai“ vėl turės brolius. 24sek žiniomis, Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai karjerą tęs Prienuose, kuriuos visame pasaulyje praėjusį sezoną išgarsino LiAngelo ir LaMelo Ballai.


Šiame sandoryje beliko sutvarkyti formalumus. 24sek šaltinių teigimu, žodinis susitarimas tarp „Prienų“ ir Brolių jau pasiektas, beliko tik sudėti parašus. Paskutinę akimirką 38-erių veteranai rinkosi tarp „Prienų“ ir Alytaus „Dzūkijos“. Ilgą laiką egzistavo didžiulė galimybė Darjušą išvysti Alytuje, o Kšištofą – Prienuose, nes būtent tokie buvo dviejų klubų prioritetai.

Tačiau Lavrinovičių noras žaisti kartu nugalėjo viską. Pastaruosius du sezonus Lavrinovičiai rungtyniavo Panevėžio „Lietkabelyje“. Kšištofas Lavrinovičius praėjusį sezoną LKL čempionate rinkdavo vid. 9,6 taško ir atkovodavo 3,5 kamuolio. Darjušo vidurkis siekė 9,1 taško ir 4,6 atkovoto kamuolio. Lapkričio 1-ąją dvyniams sukaks 39-eri. Prieš 2018-2019 m. sezoną Lavrinovičiai svarstė apie karjeros pabaigą, tačiau Broliai dar negali be vienas kito ir krepšinio.

 


Komentarai

2
vyte2018-08-20
du gaideliai prievartautojai
augustinas2018-08-20
Komandos vadyba lygi nuliuj-štai dabar tai be konkurencijos paskutinė vieta.Kokiems debilams reikia būti kad brolius atiduoti pagrindiniams konkurentams kovoje dėl išlikimo lygoje.Vėl tikimasi kad iš malonės bus palikti LKLe.?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • J. JONUŠKOS ATMINIMO TURNYRAS
  • Baltijos keliu
  • Koncertas ALYTAUS ROKO PANORAMA