5 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
AlytusKitos sporto šakosLaisvalaikis ir kultūraJaunimas
2018 Rugpjūčio 19d.
6

Rugsėjo 1-osios šventę Alytaus jaunimo parke vainikuos D. Montvydas

titleRugsėjo 1-ąją parke vainikuos koncertas, kurio pagrindinė žvaigždė - D. MontvydasRasos Nebasos nuotr.

Rugsėjo 1-ąją – mokslo metų pradžios šventė. Nors daugelyje Alytaus mokyklų, mokymo įstaigų rugsėjis prasidės pirmadienį, rugsėjo 3-ąją, šventės diena nesikeis ir Alytaus jaunimo parke vyks šeštadienį, rugsėjo 1-ąją, o ją vainikuos populiaraus Lietuvos atlikėjų koncertas.

Jaunimo parke rugsėjo 1-ąją lauks mugė, vaikų pramogų erdvės nuotaikinga koncertinė programa. Žaliojoje parko erdvėje veiks mokslo mugė, kurioje vaikučiai bei jų tėveliai turės galimybę gauti informacijos apie Alytuje veikiančias ir į vaikus bei jaunimą orientuotas, paslaugas siūlančias organizacijas bei kūrybinius būrelius.

Mažieji alytiškiai kviečiami mokslo metų pradžią pasitikti linksmai dūkstant atrakcionuose, šokinėjant ant pripučiamo batuto, jodinėjant ant žirgo ir užsiimant kitomis aktyviomis veiklomis.

Rugsėjo 1-ąją parke vainikuos koncertas, kurio pagrindinė žvaigždė - Donatas Montvydas.

Jaunimo parke šventė prasidės rugsėjo 1-osios išvakarėse. Rugpjūčio 31-ąją renginiai vyks naujoje Alytaus kliūčių ruožo (parkūro) aikštelėje, kur naujos sporto rūšys, tokios, kaip parkūras, freerunning (parkūras + gimnastika), taip pat dviratininkų ekstremalų iš Latvijos pasirodymas ir 3-šalio futbolo turnyras, kurio dalyvių registraciją jau pradėjo Alytaus alternatyvioji olimpiada „ALYmpiada“.

Vaikų pramogų erdvė parke veiks vaikų pramogų erdvė, o koncertuos vieni „Eurovizijos“ Lietuvos finalo lyderių, grupė „The Roop“ bei svečiai iš Skandinavijos, melodingos ir nuotaikingos muzikos kolektyvas „The Aspect Project“.

 


Komentarai

6
Komentuoti
Jomajo2018-09-01
Zurnasliste tavo straipsnis toks apgailetinas, kad verkti norisi! Kur laikai kada kas vyks, kur programa? Kaip zmones reaguoti skaitant tokia rasleva, net penktokas parasytu tiksliau ir konkreciau.. Geda!
Ingrida2018-08-28
Kuria valanda vyks
l2018-08-20
kažkoks iškrypėlis :-)
ieva2018-08-18
kelinta val koncertas
Jonas2018-08-17
Vaikai nepamirškite apsirūpinti gėrimais iš anksto
VIEL BLA BLA BLA BLA 0 INFO , 2018-08-17
KATRA PRADZIA ,
traffix.lt