-2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Rugpjūčio 17d.
6

Oro akrobatai praskrido po Alytaus tiltu ( VIDEOREPORTAŽAS)

titleNuotraukų galerijaPo pėsčiųjų ir dviračių tiltu neria sportiniai lėktuvai, priklausantys pasaulyje bene vienintelei akrobatinei grupei, kuri atlieka sudėtingus skrydžius po tiltaisAlytausgidas.lt nuotr.

Sena Alytaus ikarų idėja praskristi po kuriuo nors miesto tiltu tapo realybe.

Rugpjūčio 17-osios penktadienį, po Alytuje naujausiu - pėsčiųjų ir dviračių - tiltu pranėrė ne vienas, o keturi sportiniai lėktuvai, priklausantys  pasaulyje bene vienintelei akrobatinei grupei, kuri atlieka sudėtingus skrydžius po tiltais.

ANBO grupės pilotai Antanas Marčiukaitis, Robertas Noreika, Rolandas Paksas ir Algimantas Žentelis demonstravo dar nematytą pasirodymą „Šimtmečio rekordai“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio jubiliejui.

Lakūnai buvo parengę sudėtingą programą ir Alytuje po tiltu nardė tiksliai užbaigdami aukštojo pilotažo figūras bei naudodami specialiuosius efektus, tarp jų - ir fejerverkų sieną.

Fotogalerija


Komentarai

6
Komentuoti
Atmintis2018-08-21
pamenu kaip Kaune po žemu per Nemuną tiltu praskrido Kairys apsivertęs,tai buvo žymiai sudėtingesnis triukas,ko Paksas niekada nėra padaręs.
Alytus2018-08-18
Jau galvojau, chaną tiltuij ir lėktuvąm, bet šaunuoliai!!!!
Valius S.2018-08-18
gerai kad paksius ne girtas atskrido a to kiek atsimenu per apkalta tai apsirukes lakste po Lituva
jo2018-08-17
20 viena spardo 2 valandas niekaip npataiko kas ty per sportas nesuprantu va kasis tai nos veiksmas vyksta o cia dar atskrido paksius tai rek pazet
vilma2018-08-16
mielai, bet namo grįžti nebus kuo po renginio, taxi brangu
egle , renginiu fane , 2018-08-16
gaila , jog ne , nesusisnekama , myliu visur sudalyvaut , megstu visur pabuvot , aisku del tamsos veliau ne galima , bet bet , galetu perkelt y siastadieny , ar paankstyt , nes po F U T B O L O n i e k a i p , z m o g a u , nesuspesi ,
traffix.lt