2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Alytus
2018 Rugpjūčio 16d.
3

Alytuje - mažiau netvarkingų kioskų ir prekybos įrenginių

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Miesto vaizdo nepuošiančių, neprižiūrimų ir neestetiškai atrodančių kioskų, paviljonų ir kitų prekybos įrenginių Alytuje jau mažėja. Šią savaitę Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyrius, Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyrius vykdė tokių įrenginių patikrą mieste.

Patikrinimo metu buvo siekiama įvertinti, kaip pasikeitė situacija Alytuje nuo 2018 m. liepos 1 d. įsigaliojus naujiems reikalavimams taikomiems prekybos įrenginiams, esantiems viešosiose miesto vietose.

 „Galime pasidžiaugti, kad dalis reikalavimų neatitinkančių statinių jau yra nukelti. Įrenginių, kuriuose planuojama ir toliau vykdyti veiklą, savininkai pradėjo naujas projektų derinimo procedūras. Mieste jau galima matyti stovinčius naujus, tvarkingus, reikalavimus atitinkančius prekybos įrenginius,“ - teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto ir verslo skyriaus vedėja Auksė Juonienė.

Savivaldybės administracijos atstovai fiksavo visus prekybos įrenginius, kurie neatitinka reikalavimų ir, kuriuose nevykdoma jokia veikla, jų savininkams bus siunčiami priminimai. Patikrinimo metu buvo įspėti kol kas penkių prekybos įrenginių savininkai, kurie vykdė veiklą reikalavimų neatitinkančiuose įrenginiuose ir neturėjo leidimo prekiauti ar teikti paslaugas miesto viešosiose vietose. Ateityje radus tokių prekybininkų, bus taikomos mokestinės baudos, reglamentuotos teisės aktų nustatyta tvarka.

Prekiauti ir teikti paslaugas Alytaus miesto viešosiose vietose galima tik turint Alytaus miesto savivaldybės administracijos atsakingo skyriaus išduotą leidimą arba leidimo kopiją. Leidimus prekiauti ir teikti paslaugas miesto savivaldybės viešosiose vietose išduoda, pratęsia ir jų galiojimą panaikina administracijos Turto valdymo ir verslo skyrius. Prašymą išduoti leidimą galima užpildyti atvykus į Alytaus miesto savivaldybę, taip pat elektroniniu būdu ČIA.

Prekiaujantys (teikiantys paslaugas) kioskuose, paviljonuose asmenys (savininkai), pasibaigus leidimo prekiauti ar teikti paslaugas laikinajame statinyje galiojimo laikui, per 30 dienų privalo laikinąjį statinį nukelti, sutvarkyti statinio vietą, savo lėšomis atkurti sugadintą dangą.

Alytaus m. savivaldybės viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija


Komentarai

3
Komentuoti
to gal2018-08-17
Aaaa,tos kur mokesciu inspekcijoje dirba? ,...nu tada aisku ko nenukelia....nu zemiau plintuso.
Gal2018-08-17
Jolkos
Tiesa2018-08-16
Tai kada nukelsit si nuotr.nufotografuota kioska? Darko vaizda,prekiauja neaisku kuo,ir da prie mokyklos...eile metu sis lauzas veikia...kazi kieno jis? kodel nenukeliat?
traffix.lt