1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2018 Rugpjūčio 9d.
0

Alytiškis „Vytas“ persikėlė į Vašingtono komandą, kurioje rungtyniaus su W. Rooney

titleIki JAV karjerą Lietuvoje, Lenkijoje, Švedijoje ir Olandijoje tęsusio alytiškio futbolininko V. Andriuškevičiaus vardą ir pavardę amerikiečiai rekomenduoja tarti „Vee-toe-tas An-drew-ska-vi-jus“ arba tiesiog „Vytas“ („Vee-tas“)Roscoe Myrick nuotr.

„United“ susitarė su Portlandu dėl gynėjo iš Lietuvos Vytauto Andriuškevičiaus, kuris prisistato vienu vardu „Vytas”... Tikimasi, kad prie savo naujosios komandos jis prisijungs šeštadienio rungtynėse prieš Orlandą...“, - rašo „Washington post“.  

Jungtinių Amerikos valstijų (JAV) aukščiausioje MLS lygoje rungtyniausjančio Vašingtono DC „United“ klubo savininkai viliasi, kad pritraukdami Vytautą Andriuškevičių (g. 1990 m.) turės daugiau galimybių prasibrauti į atkrintamųjų varžybų etapą.

27-erių alytiškis, trenerio Rimvydo Kochanausko auklėtinis, Vašingtono komandoje rungtyniaus su įvairių šalių futbolininkais, rinktinių atstovais, o taip pat Anglijos futbolo legenda, ilgamečiu Liverpulio „Evertono“ ir Mančesterio „United“ Wayne Rooney (g. 1985 m.), į JAV futbolo lygą atvykusiu šią vasarą.

Naujoje V. Andriuškevičiaus komandoje taip pat rungtyniaus vietos futbolininkai, o taip pat atvykę iš Argentinos („Boca Juniors“), Bolivijos, Danijos, Jamaikos, Kosta Rikos, Prancūzijos, Venesuelos, Vengrijos ir  Vokietijos („Kaiserslautern“), kuriuos treniruoja buvęs JAV rinktinės žaidėjas Benjamin Robert Olsen.

Vašingtono DC „United“ klubą valdo šeši akcininkai, kai kurie jų yra ir Svonsio (Velsas) futbolo klubo „Swansea City“ bei Memfio „Grizzlies“ NBA krepšinio ekipos bendrasavininkiai.

Iki JAV karjerą Lietuvoje, Lenkijoje, Švedijoje ir Olandijoje tęsusio alytiškio futbolininko Vytauto Andriuškevičiaus vardą ir pavardę amerikiečiai rekomenduoja tarti „Vee-toe-tas An-drew-ska-vi-jus“ arba tiesiog „Vytas“ („Vee-tas“).


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt