17 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
AlytusSveikata
2018 Rugpjūčio 9d.
0

Lipokavitacija Alytuje: dailesnių kūno linijų ir puikesnės savijautos link!

title

„Nepriklausomai nuo metų laiko save mylėti ir skirti laiko sau reikia kasdien“, – yra įsitikinusi fizinės gerovės užtikrinimo specialistė Edita Nedzinskė. Anot jos, vienu iš žingsnių siekiant tobulesnių kūno linijų ir puikesnės savijautos gali tapti lipokavitacijos procedūra, atliekama Alytuje, Pulko g. 34 įsikūrusiame grožio salone „Lėja“ .

Lipokavitacija – viena iš veiksmingiausių greitos figūros korekcijos ir nereikalingų riebalų pašalinimo procedūrų. Kavitacinį efektą sukelia žemo dažnio (25-50 kHz) ultragarso bangos, rie­baliniame audinyje suformuojančios „sprogstančius“ ir riebalines ląsteles sunaikinančius mikroburbuliukus. Vis didėjantys ir dėl to „sprogstantys“ mikroburbuliukai tarsi „suplėšo“ riebalinių ląstelių sienelę ir išlaisvina joje esančius riebalus, 90 proc. kurių pasišalina į limfą ir 10 proc. iš karto į kraują.

Procedūros metu ultragarso banga selektyviai skaido riebalinį audinį, nepažeidžiant kraujagyslių, nervų ir kitų jungiamojo audinio struktūrų, suardo gilius riebalinius sluoksnius, formuoja kūno linijas, didina odos stangrumą ir elastingumą, tačiau panaudojus tobulą ultragarso ir linfodrenažo kombinaciją galima papildomai išjudinti nusistovėjusią limfą, pagreitinti limfos nutekėjimą ir toksinų pašalinimą, pagerinti mikrocirkuliaciją ir atkurti kraujotaką.

Kavitacinis efektas dėl specifinės riebalų sandaros pasireiškia tik riebalinėse ląstelėse, kai tuo tarpu kiti audiniai: raumenų fibrilės, odos epidermio ląstelės, kraujagyslių sienelės endotelio ląstelės, dėl jų žymiai didesnio atsparumo ir elastingumo išlieka visiškai nepažeistos.

Daug mokslinių tyrimų įrodė kavitacijos efektyvumą ir saugumą. Pakankamai suardytos riebalų ląstelės neatsistato, kai tuo tarpu vien tik dieta trumpalaikiame periode riebalines ląsteles tik sumažina ir vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai padidėja.

Specialistė E. Nedzinskė pabrėžia, lipokavitacija yra tarsi pagalba greičiau pasiekti norimą tikslą.

„Po vienos procedūros stebuklas tikrai neįvyksta. Lipokavitaciją reikėtų derinti su mityba ir sportu. Tam, kad riebalinė ląstelė greičiau „išsivaikščiotų“ ir efektas būtų didesnis, po lipokavitacijos procedūros net gi rekomenduojama pasivaikščioti ar lengvai pabėgioti“, – pasakoja Edita Nedzinskė.

Prieš lipokavitaciją probleminėms kūno vietoms atliekamas anticeliulitinis masažas naudojant kokybiškus, liekninančius, atpalaiduojančius eterinius aliejus, po šio masažo – ultragarso kavitacija (trukmė 30-45 min.) ir galiausiai linfodrenažas (trukmė – 30-45 min.).   

Grožio salone „Lėja“ (Pulko g. 34, Alytus) taip pat suteikiamos profesionalios plaukų stilisčių, manikiūro bei kosmetologijos paslaugos.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt