0 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Laisvalaikis ir kultūraĮdomuSveikata
2018 Rugpjūčio 7d.
1

Naujausio lietuviško filmo „Robertėlis” scenose – Alytaus sveikuoliai

titleŠaltą žiemos dieną filmavimai vyko Trakuose, ant užšalusio Galvės ežero. Režisieriaus Andriaus Žiurausko kvietimu sveikuoliai filmavosi keturiose filmo scenose, viena jų – maudynės lediniame vandenyjeZenono Šilinsko nuotr.

Nuo kaustančio beveik 25 laipsnių šaltuko filmavimo metu iki 25 karščio filmo premjeros metu - tokį kontrastą teko patirti Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ entuziastams, nusifilmavusiems naujame lietuviškame filme „Robertėlis”.

Šaltą žiemos dieną filmavimai vyko Trakuose, ant užšalusio Galvės ežero.  Režisieriaus Andriaus Žiurausko kvietimu sveikuoliai filmavosi keturiose filmo scenose, viena jų – maudynės lediniame vandenyje, kurių metu pagrindinis filmo herojus Robertėlis savo širdies draugės įstumiamas į šaltą vandens eketę.

Aktorius Nerijus Gadiliauskas, vaidinęs Robertėlį, ne iš karto sutiko su režisieriaus sumanymu atsidurti lediniame vandenyje, bet iškart po filmavimo pajuokavo, kad nuo šiol ir jis norėtų prisijungti prie Alytaus sveikuolių ir dažniau išsimaudyti eketėje.

Lietuvos kino teatruose startavusi filmo premjera apie televizijos žiūrovams pažįstamo personažo Robertėlio gyvenimą ir netikėtą bei kiek „išprotėjusią“ meilę - jau sulaukė žiūrovų dėmesio.

Išvakarėse alytiškiai buvo pakviesti ir į šventinį filmo premjeros vakarą, subūrūsį šimtus svečių, tarp kurių buvo galima išvysti ir daugybę filme suvaidinusių aktorių, pramogų pasaulio veikėjų ir kitų žinomų žmonių.


Komentarai

1
Komentuoti
Gbm2018-08-07
Isgamos o ne sveikuoliai
traffix.lt