1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AlytusAktualijosJaunimasŠvietimas
2018 Rugpjūčio 7d.
1

Oficiali mokslo metų pradžia – rugsėjo 3 dieną, šventė Alytaus jaunimo parke – anksčiau (ATNAUJINTA)

titleRugsėjo 1-oji sutampa su šeštadieniu, todėl mokslo metai prasidės artimiausią darbo dieną - rugsėjo 3-iąją, pirmadienį. Taip nuspręndė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Tiesa, mokykloms suderinus su steigėjais, leidžiama mokslo metų pradžios šventę rengti ir rugsėjo 1-ąją, šeštadienįAlytausgidas.lt nuotr.

2018-aiais rugsėjo 1-oji sutampa su šeštadieniu, todėl mokslo metai prasidės artimiausią darbo dieną - rugsėjo 3-iąją, pirmadienį.

Taip nuspręndė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Tiesa, mokykloms suderinus su steigėjais, leidžiama mokslo metų pradžios šventę rengti ir rugsėjo 1-ąją, šeštadienį. Tokiu atveju darbuotojams už rugsėjo 1-ąją būtų taikomas apmokėjimas kaip už poilsio dieną (ne mažiau kaip dvigubai).

Rugsėjo 1 ar rugsėjo 3 dieną mokslo metai prasidėtų Alytaus mieste, šventė su koncertine programa yra suplanuota pirmąjį rugsėjo šeštadienį ir vyks Jaunimo parke.

Nuo rugsėjo 1-osios Dzūkijos sostinėje padaugės progimnazijų, jomis taps Alytaus miesto savivaldybės Dainavos, Likiškėlių, Panemunės ir „Volungės“ pagrindinės mokyklos.

Pirmoji progimnazija mieste 2014 m. rugsėjo 1 d. pradėjo veikti Pirmame Alytuje, kai ja tapo Piliakalnio pagrindinė mokykla.

ATNAUJINTA

Nuo rugsėjo pirmosios Alytaus dailiųjų amatų mokykla taps Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filialu.

Profesijos, amato toliau mokys Alytaus profesinio rengimo centras su pramonės ir prekybos skyriumi Putinų g. 40, paslaugų verslo skyriumi     Artūro Sakalausko g. 10 bei statybos technologijų ir verslo skyrius Antano Jonyno g. 12A.

Mieste toliau veiks aukštojo mokslo studijas Lietuvos ir užsienio piliečiams siūlanti Alytaus kolegija su inžinerijos ir biomedicijos fakultetu Studentų g. 17 bei informacijos ir ryšių technologijų fakultetu Seirijų g.


Komentarai

1
Komentuoti
Naivuolis2018-08-07
Žinoma, kad į mokytojų nuomonę buvo atsižvelgta. Jie tikrai baisiai troško dirbti poilsio dieną.
traffix.lt