0 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
AlytusSportasLaisvalaikis ir kultūraĮdomuVerslasSveikata
2018 Rugpjūčio 6d.
13

„Olimpo kalnas gym“ duris atvers naujame Alytaus sporto ir pramogų centre Naujojoje gatvėje

titleAlytaus sporto ir pramogų centro pavadinimas turėtų būti „Olimpo kalnas gym”, o jo lankytojų lauks kolektyvas, kurį sudarys treneriai, instruktoriai ir adminstratoriai. Vaikų erdvėse veiks batutai ir čiuožyklės, čia bus galima ne tik aktyviai pramogauti, tačiau ir švęsti gimtadienius ar kitas šventesAlytausgidas.lt nuotr.

Daugiau nei 1 tūkst. 500 kvadratinių metrų ploto patalpos, kuriose tilps ne tik sporto klubaas, tačiau ir batutai bei čiuožyklės vaikams, jaunimui, taip pat galimybė mankštintis po atviru dangumi ir stebėti, kaip kyla ir leidžiasi saulė Alytuje.

Tokia žinia greit pasidalins „Olimpo kalnas“. Iki šiol veikęs pastate prie „Lankavos“, šis sporto klubas plečia savo veiklą, tam įsigijo patalpas, kurias pritaiko  sporto ir pramogų centro veiklai.

Rudenį veiklą pradėsiantis naujasis „Olimpo kalnas” duris atvers „Vokiškų baldų“ parduotuvės ir buvusio „Moki-veži” prekybos centro kaimynystėje, adresu Naujoji 114B. Pastarąjį pastatą šiuo metu pravažiuoja, tik iki šiol nežinojo, kas jame veiks, vairuotojai, benaudojantys aplinkkeliu, vedančiu iš Alytaus į Kauną.

Pilnas Alytaus sporto ir pramogų centro pavadinimas turėtų būti „Olimpo kalnas gym”, o jo lankytojų lauks kolektyvas, kurį sudarys treneriai, instruktoriai ir adminstratoriai.

Vaikų erdvėse veiks batutai ir čiuožyklės, čia bus galima ne tik aktyviai pramogauti, tačiau ir švęsti gimtadienius ar kitas šventes.

Sporto klubų erdvėse veiks dvi treniruoklių salės. Rato, funkcinių diržų treniruotės, kalanetika, crossheavy ar pump su štangutėmis, taip pat zumba ir kiti grupiniai užsiėmimai vyks tam pritaikytose atskirose patalpose.

Alytaus sporto ir pramogų centre „Olimpo kalnas gym” lankytojus nuo 7 iki 22 valandos pasitiks erdvios rūbinės, poilsio zona, papildų ir kokteilių baras.

Beveik dukart už naujas mažesnės senosios „Olimpo kalno“ patalpos prie „Lankavos“ šiuo metu išnuomojamos.


Komentarai

13
Komentuoti
Chill2018-08-08
Zmogus perskaite straipsni ir pakomentavo. Siandien turbut jau net neprisimena kad skaite ir kad komentavo. Antra karta neskaitys ir nekomentuos. Chill. Vaidai, jei netycia skaitysi komentarus uzrasyk savo pavarde :)
Tsss 2018-08-08
Kai be vardų pavardžių tai sugebat visokį š... pilti.
Vaidas2018-08-08
Nereikia ant visu treneriu stumt. Vienas tikrai buvo geras tik gaila kad trumpai. O ta merga ar tas bicas tai tikrai nieko gero.
:D2018-08-08
O jaunimas negali prieiti patys paprašyt pagalbos? Nekartą ir aš mačiau kai pievas daro nors buvo prieita paaiškinta ir parodyta!
Sportavau- mačiau2018-08-07
Pasirūpinkit trenerių kompetencija. Nes anie telefono iš rankų nepaleidžia ir nemato kaip jaunimas save žaloja.
Nunu beleka 2018-08-07
Tai ir bezdek namie su savo hanteiukais, gal dar ir grupines treniruotes prasivesk prie TV su cipsu poku. nuotrauka įdėta bet kokia.
nu2018-08-07
beje nuotraukoje siuvyklos patalpos , dar nesuprantu begioti patalpoje ant takelio ,svarmenys ir namie gali isigyti o sportuot lauke , moket uz patalpas kad leidzia paprakaituot pri bezdetoj salej , treneri ir taip gali uzsisakyti konsultacijai,.
griske2018-08-07
bbd . per toli. neisiu. geriau vjabalinsiu volfuko prie gulbynes ant soliuko
Justas2018-08-06
Buvo ir bus geriausi!
Don Dito2018-08-06
Davai greičiau bo lašekas viršų imti pradeda ;)))
Tomas2018-08-06
Gera žinia nereikės po kojų dienos ridentis kelis aukštus žemyn.
:)2018-08-06
sportininkai esat- nueisit
Ajajai2018-08-06
Kaip toli...
traffix.lt