7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolasVideoreportažai
2018 Rugpjūčio 5d.
1

Lietuva Alytuje iškovojo Baltijos minifutbolo nugalėtojų taurę, FK „Rese“ - bronzą (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaBaltijos minifutbolo komandinio turnyro bronzos laimėtoja - Alytaus FK „Rese“

Pirmąjį kartą šalies futbolo istorijoje Lietuvos mažojo futbolo rinktinė iškovojo Baltijos taurę. Stanislovo Danisevičiaus auklėtiniai pirmąjį rugpjūčio savaitgalį tai padarė Alytuje.

Miesto stadione lietuviai 1:0 įveikė Estiją, ši 2:0 nugalėjo Latviją, tad čempionų titulą garantavo lygiosios su latviais (0:0).

Lietuvos minifutbolo rinktinei atstovavo buvę Alytaus FK „Dainava“ žaidėjai Valentin Baranovskij ir Paulius Sakalis, taip pat Varėnos „Merkio“ atstovas Edvinas Dubavičius.

Taip pat Alytuje vykstančiame Baltijos komandų minifutbolo turnyre šeimininkė FK „Rese“ lemiamose rungtynėse po 4-ių Tomo Jeruševičiaus įvarčių rezultatu 5:2 įveikė Talino (Estija) „Cosmos Seniors“ ir pateko į pusfinalį.

Prieš tai alytiškiai 2:1 susitvarkė su Vilniaus „Eagle Team-Žibintas“,  1:2 nusileido Tukumo (Latvija) „Tukums 2000“ ir 0:0 sulygo su Rygos (Latvija) „Amoko/FK 02“.

ATNAUJINTA

Vienas dalykas, kuris gali aptamsinti Lietuvos minifutbolo reprezentantų pergales - Alytaus stadiono veja, ant kurios jau antradienį UEFA čempionų lygos antrankos turnyro kovas turės pradėti Lietuvos čempionės, Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės, miesto stadione iki rugpjūčio 13-osios priimsiančios priešininkes iš Bulgarijos, Farerų ir Suomijos.

Pusfinalyje „Rese“ 0:1 nusileisdama Kauno „Arsenalui“ buvo patekusi į nepavydėtiną situaciją - po pražangos prieš varžovus, teisėjui parodžius raudoną kortelę, buvo priversta žaisti mažesne sudėtimi ir išplėsti lygiųjų bei pratęsimo nesugebėjo.

Dėl bronzos medalių alytiškiai susitiko su jau pažįstamais latviais „Amoko/FK 02“, pirmavo 1:0, po to kurį laiką nepasinaudojo galybe progų padidinti persvarą, vėliau tai padarė (2:0), tačiau prieš pertrauką praleido įvartį į savo vartus (2:1).

Antroje bronzinių rungtynių pusėje vyko atkakli kova, ją rezultatu 4:3 sugebėjo laimėti ir medalius iškovojo Alytaus FK „Rese“ minifutbolo komanda.

Čempionais tapo Vilniaus „El Dorado“, finale po baudinių nugalėję alytiškių skriaudiką pusfinalyje „Arsenalą“.

Pirmą kartą Baltijos minifutbolo auksą laimėjo Lietuvos rinktinė, pirmąsyk čempione tapo komanda iš Lietuvos, kurios atstovai taip pat pirmą kartą užėmė visas prizines vietas.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
gera taure2018-08-05
geras pabaltijos turnyras trys komandos :)
traffix.lt