22 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 5d.
AlytusNelaimėsVideoreportažai
2018 Rugpjūčio 3d.
5

Alytus plaukė: upė Jazminų gatvėje, teko uždaryti naują „Norfą“ (PAPILDYTA. ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaNeregėta gamtos stichija Dzūkijos sostinėjeAlytausgidas.lt skaitytojos Astos nuorauka

Dar penktadienio vidurdienį prie Jazminų gatvės turgaus buvo dalinamas geriamasis vanduo, o tvoskė apie 30 laipsnių karštis, popietę, Alytuje praėjus lyti dar šviečiant saulei, o po to – jau svaidantis žaibams, lietutis peraugo į stichinę liūtį.

Nors ryte dar buvo sunku patikėti, ar tokią saulėtą dieną bus prognozuojamų liūčių, jų sulaukėme tokių, kad toje pačioje Jazminų gatvėje kritulių susikaupė tiek, kad plaukė visa gatvė, automobiliams buvo sunku važiuoti ir, panašu, nedaug trūko, kad būtų išplaukę iš šaligatvyje esantys gėlių kioskai.

Statybininkų, Topolių gatvėse susikaupė tiek liūties vandens, kad jis užliejo naujosios „Norfos“ prie Sveikatos tako teritoriją. Parduotuvę teko uždaryti.

PAPILDYTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo minėtos parduotuvės, esančios Topolių g. 1, vedėja Jūratė Milienė, parduotuvę teko uždaryti kelioms valandoms. Pasak vedėjos, pirkėjai mėgino juokauti, kad vanduo susikaupė ir parduotuvę užtvindė nuo stogo, tačiau priežastis buvo kur kas paprastesnė. J. Milienės teigimu, nuo didelio kritulių kiekio užsikimšo miesto komunaliniai tinklai, kanalizacija, todėl liūties padariniai gerokai šliūkštelėjo į parduotuvės teritoriją ir patį prekybos centrą.

ATNAUJINTA

Prekybos centro atstovo spaudai Dariaus Ryliškio komentaras:

- Prekybos centras dėl liūties buvo uždarytas 3 valandoms.

Parduotuvės remontuoti nereikės.

Tiesioginių nuostolių nėra.

Netiesioginė žala - patirta - parduotuvė kurį laiką buvo uždaryta, dėl to prekyba negalėjo vykti. 

Gerbiamieji skaitytojai, turite daugiau informacijos apie Alytuje siautusią liūtį? Nufotografavote, nufilmavote gamtos stichiją? Foto, video siųskite  ČIA arba per PRANEŠK NAUJIENĄ savitarnos skyrelį portalo viršuje, o mes jūsų pateikta žinia būtinai papildysime šią publikaciją.

Nufilmavo Daiva D.:

Nufilmavo skaitytoja Vilma K.:

Fotogalerija


Komentarai

5
Komentuoti
Kaunas2018-08-16
palyginus su Kaunu, tai čia tik uogelės
wwww2018-08-05
nuo kada 17 val vidurdienis , kvailas rasytojau
LAIMA2018-08-04
PRIEŠ PORĄ DIENŲ NUĖJAU Į NAUJĄJĄ "NORFA" PARDUOTUVĘ. PATI PARDUOTUVĖ DIDELĖ,TVARKINGA, BET JOS PRIEIGOSE DVOKIA KANALIZACIJOS TURINIU. MANAU, TAI - STATYBOS DARBŲ BROKAS.
TOPOLĖ2018-08-04
po gausaus lietaus šis žaliasis kampelis visuomet virsdavo Topolių ežerėliu,kuris daug malonumo suteikdavo vaikučiams.Mano nuojauta-manęs neapgavo.Ne vienam sakiau,kad po gausaus lietaus vanduo bangelėmis plauks į ,, NORFĄ''
Alytiškis2018-08-04
žmonės teigė,kad tas pats buvo Naujoje gatvėje,vandens su bordiūrais,kur niekada taip nebūdavo per žymiai didesnes liūtis,peršasi išvada ant kiek sudarkota,remontuojant gatvę ir po to ją rausiant , lietaus kanalizacijos sistema.
traffix.lt