24 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
AlytusVideoreportažaiAktualijos
2018 Rugpjūčio 3d.
9

„Atsigaivink, Alytau“ akcijos metu buvo dalinamas geriamasis vanduo (PAPILDYTA. SPECIALISTO KOMENTARAS)

titleAlytuje išdalinti keli buteliukai geriamojo vandens. Akcija mėginama atkreipti dėmesį į problemą, su kuria susiduria išsekusių, vandens dėl karščių netekusių šulinių savininkaiAlytausgidas.lt nuotr.

Prie Jazminų g. turgaus nemokamai dalinamas geriamas vanduo. Kaip sakė Alytaus miesto tarybos narys Nerijus Cesiulis, akcija „Atsigaivink, Alytau“ sumanyta reaguojant į alytiškių aktualijas.

 Prie pagrindinio miesto turgaus sutikti miestelėnai buvo nustebinti, dėkojo, kai kurie teiravosi, kokia proga toks dosnumas.

Alytuje išdalinti keli buteliukai geriamojo vandens.

Akcija  mėginama atkreipti dėmesį į problemą, su kuria susiduria išsekusių, vandens dėl karščių netekusių šulinių savininkai.


Tokių, pasirodo – ne vienas, o ne visi gyventojai turi noro ar lėšų vietoje šulinio naudotis vandentiekiu.

Alytaus miesto savivaldybės bendrovė „Dzūkijos vandenys“ apie susidariusią situaciją informuota.

Kokius bendrovė siūlo sprendimus – tikimasi sužinoti artimiausiu metu, į vandentiekininkus buvo kreiptasi komentaro.

PAPILDYTA. SPECIALISTO KOMENTARAS

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino „Dzūkijos vandenų“ bendrovės ekonomikos ir pardavimų departamento direktorius Tomas Valatka, situacija žinoma, tačiau tuomet, kai situacija dėl kaitros, o su ja – ir dėl senkančių šulinių yra stichinė, vieni vandentiekininkai yra bejėgiai.

Bendrovė turi vieną higienos normas atitinkančią vandenvežę, o kad sausu orų metu patenkinti gyventojų poreikį kartais prireikia ne dienų, o savaičių.

Pasak „Dzūkijos vandenų“ atstovo, nereiktų užmiršti ir to, kad vandens išvežimas gyventojams nėra pagrindinė, o yra tik avarinė veikla ir ji iš esmės yra skirta tiems, kuriems laikinai atjungiamas vandentiekio vanduo.

„Skaudu, kad mes mėginame žmonėms gelbėti, o dėl to dar turime priisiimti kaltę“, - komentavo T. Valatka, siūlydamas į vandens stokos gyventojų šuliniuose sprendimo problemą įsitraukti ir savivaldybes, taip pat ugniagesius, gelbėtojus, turinčius vandens cisternas.


Komentarai

9
Komentuoti
xexe2018-08-09
Numete kelis buteliukus,o prigirde visai vasarai
Vytas2018-08-06
Sena problema bet niekas jos nesprendė. Po tokio žiniasklaidos dėmesio gal pajudės ledai. Šaunuoliai tie kurie iškėlė problemą į viešumą
pilietis2018-08-06
sotus alkano neužjaus, problema tikrai yra ir vežti vežėjai neskuba to vandens, pabūkit kas nors dvi savaites be jo tada pašnekėsit ar reikia jo ar ne
cirkas2018-08-04
klounai isejo i gatves....
xexe2018-08-04
Dabar nors pasigirti turi kuo
Hjll2018-08-03
Geriau duoti alaus tai Verygai būtų galas
nu2018-08-03
taip taip gaisrininkai su srutoveziais is balu traukia paskui zmonem i suslinius is tos pacios backos tai gal alkestos ar paramos paprasyt irgi atvez vandens tik neaisku kokio paskui apsitriest galesit
As2018-08-03
Problema yra ir nereikia nuo jos bėgti. Tikiuosi atsakingi asmenys sureguos.
socdemui2018-08-03
Tiesiog genijus ,dalindamas vandenį turguje padeda tiems kas jo neturi šulinį,kvaila reklama ir dar kvailesnis problemos sprendimas.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė