9 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
ĮdomuTechnologijos
2018 Rugpjūčio 3d.
0

Atnaujinta legendinė „Nokia 8110“ grįžta juoda ir kaip „bananas“

titleAtnaujinta ir su 4G veikianti legendinė „Nokia 8110“ praktiškai identiška gerai pažįstamam modeliui su slankikliu, kurį visi puikiai pamename iš filmo „Matrica“. Lietuvoje „Nokia 8110“ telefonus galima įsigyti dviejų spalvų - tradicinės juodos ir bananų geltonos

Lietuvoje pasirodė atnaujinta „Nokia 8110“. Ją galima įsigyti už 89 Eur. Atnaujinta ir su 4G veikianti legendinė „Nokia 8110“ praktiškai identiška gerai pažįstamam modeliui su slankikliu, kurį visi puikiai pamename iš filmo „Matrica“.

Originalus telefono dizainas papildytas visomis funkcijomis, būdingomis išmaniesiems telefonams.

Pažįstama ir paprasta sąsaja bus suprantama ir patogi visiems. Telefone yra intuityvus lytėjimo mechanizmas ir slankiklis, kuriuo galima atsiliepti ir baigti skambučius. Atnaujinto telefono funkcionalumas nustebins vartotojus, o „Nokia 8110“ užtikrins kokybės ir ilgaamžiškumo standartus, įprastus visiems šio prekės ženklo modeliams.

„Nokia 8110“ vryšio ir garso perdavimo kokybę užtikrins „VoLTE" technologija. Išmanusis telefonas veikia su „Qualcomm® 205“ – ši platforma užtikrina nepriekaištingą įrenginio greitį. Be to, prekės ženklo gerbėjus pradžiugins telefone esantis atnaujintas žaidimas „Snake“.

„Nokia 8110“ - pasirinkimas tiems, kurie norėtų turėti legendinį telefoną, bet jau tokį, kuris palaiko 4G. Arba tiems, kuriems reikia antrojo telefono. Jis turi prieigą prie programėlių parduotuvės, todėl vėl ir vėl galėsite mėgautis pamėgtomis „Google Assistant“, „Google Search“, „Google Maps“, „Facebook“ ir „Twitter“ programėlėmis, susirašinėti el. paštu, įkelti kontaktus ar sinchronizuoti kalendorių su „Outlook“ ir „Gmail“.

Įsigyti šį modelį galima didžiosiose elektronikos parduotuvėse už rekomenduojamą 89 Eur kainą.

Lietuvoje „Nokia 8110“ telefonus galima įsigyti dviejų spalvų - tradicinės juodos ir bananų geltonos.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt