-1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
AlytusĮdomuVideoreportažaiŠvietimas
2018 Rugpjūčio 2d.
4

Švirmicko ir Diržio santykiuose - inspekcijos sprendimas: amatininkai turės griauti tvorą, kuria jie atsiskyrė nuo dailininkų

titleValstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcija įpareigojo Alytaus dailiųjų amatų mokyklą šią tvorą nugriautiAlytausgidas.lt nuotr.

Akylesni miestelėnai pastebėjo, kad Alytaus dailės mokyklą ir Dailiųjų amatų mokyklą (DAM) Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gatvėje skiria tvora. Ji apjuosė Arvydo Švirmicko vadovaujamos DAM teritoriją.

Ir ne tik... Dėl šių priežasčių Dailės mokykla, vadovaujama Redo Diržio, apskundė kaimynų veiksmus. Pasirodė, kad A. Švirmickas buvo neteisus.

Atlikus patikrinimą, paaiškėjo, kad Dailiųjų amatų mokyklos tvora užlipo ant kaimyninės ugdymo įstaigos teritorijos, dar daugiau žemės atsirėžė už mokyklos ir sulaukė Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos, žemėtvarkininkų dėmesio.

Patikrinimo metu nustatyta, kad DAM tvorą pastatė įsiveržusi į Alytaus dailės mokyklos teritoriją, bei apsitvėrė apie 20 arų ne savo sklypą, esantį už Dailiųjų amatų mokyklos.

A. Švirmickas sako, kad dabar teritorija už jo įstaigos priklauso valstybei, esą dar 2014 jis kreipėsi, prašydamas savivaldybės perimti šį 20-ies arų sklypą į savo balansą ir jį priskirti Dailiųjų amatų mokyklai, tačiau to nesulaukęs įstaigą vistiek nusprendė aptverti taip, kaip norėjęs.

Amatininkai turės griauti tvorą, kura juie atsiskyrė nuo dailininkų.

Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcija įpareigojo DAM iki 2019 metų sausio 29 dienos tvorą nugriauti. Be to, „amatuškei“ bus skirta bauda.

Priešprieša tarp minėtų įstaigų direktorių A. Švirmicko ir R. Diržio įsiplieskė prieš keletą metų. Dėl nesutarimų abiejų įstaigų vadovai santykius aiškinosi  Alytaus rajono apylinkės teisme, o dar prieš tai – knygoje ir Youtube videoplatformoje.


Komentarai

4
Komentuoti
1232018-08-04
manau ten ne tik ta tvora reikes griauti, ten visokiu pašiūrių pristatyta ir visos nelegalios......
Vaizdelis2018-08-04
ne koks kai griaunama nauja tvora,o iš viso nesuprantu tokio Lietuvoje įsigaliojusio įpročio viską griauti,kas netenkina kaimyno ar šiaip pikto žmogaus,manau bagoti nebūsime nuo to.
Geras2018-08-04
Alytuje daugybė mokyklų, kuriose mokosi šimtai vaikų nuo 6 metų ir savivaldybė neskiria lėšų tų mokyklų aptvėrimui ir vaikų saugumui pagerinti. Kodėl pirmiausia reikia aptverti mokyklą kurioje amato mokosi suaugę žmonės. Iš kur toks savivaldybės dosnumas.
jonas2018-08-03
kažkodėl neparašyta, kad teisme svirmis neteisus buvo, buvo įpareigotas atlaisvinti privažiavimą prie dailės mokyklos.....jai reikės tai ir vėl teismas pakartos tokią pačią nutartį...... :) nes niekas nuo to laiko nepasikeitė
traffix.lt