15 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
AlytusEismasTransportas
2018 Rugpjūčio 2d.
7

Rekonstruotame Naujosios gatvės ruože – erozija

titleNuotraukų galerijaRenovuotos Naujosios g. etapas, nuo autobusų stoties iki geležinkelio viaduko (naujojo žiedo, kur jau vyksta kito etapo darbai), priduotas ne taip seniai, deja, gatvės pakraščiai įrengti, o gal taip ir buvo suprojektuoti taip, kad lietus nubėga ne ten, kur sumanyta, o bet kur, todėl erozija jau paveikė beveik visą gatvės pusęAlytausgidas.lt nuotraukos

Alytus - išskirtinis miestas, beveik nuo pat centro turintis gatvę, kuri jau artimoje ateityje, regis, bus tinkama formulės ir pan. lenktynių etapams. Deja, šviesios ateities galime ir nesulaukti!

Priešpaskutinis renovuotos Naujosios g. etapas, nuo autobusų stoties iki geležinkelio viaduko (naujojo žiedo, kur jau vyksta kito etapo darbai), priduotas ne taip seniai, deja, gatvės pakraščiai įrengti, o gal taip ir buvo suprojektuoti taip, kad lietus nubėga ne ten, kur sumanyta, o bet kur, todėl erozija jau paveikė beveik visą gatvės pusę nuo Gulbynės tvenkinio.

Kai kuriose vietose žvelgiant iš šalies jau matosi kone visas kelio dangos „pyragas“, tad jeigu artimiausiu metu nebus imamasi tvarkymo darbų, greit šiame Naujosios g. ruože neliks bent kelių stulpų, mat jie tiesiog nugrius išplauti nuo gatvės nubėgančio vandens.

Komentaro paprašėme darbus užsakinėjusios, prižiūrėjusios Alytaus miesto savivaldybės, tačiau atsakymo kol kas nesulaukėme. Skaitytojai komentuoti buvo greitesni.

„Ką tik bedarytų, nieko jau nepadaro, taip, kaip turėtų būti. Kur čia paslaptis? Nėra žmonių, noro ar pareigos?“, - klausė Regina R. M.  Nijolė B. siūlė suprasti ir pastebėti, kad „ne tik mūsų mieste ši bėda“, taip ir Lenkijoje, Vokietijoje, kur daug šlaitų nuplauta lietaus. Tiesa, ne pagrindinėje miesto gatvėje.

Fotogalerija


Komentarai

7
Komentuoti
ahuqirup2018-11-01
http:/// - .ankor .ankor
iroguses2018-11-01
http:/// - .ankor .ankor
uhimcaamo2018-11-01
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor
igificazoceg2018-11-01
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor
Kelininkas2018-08-06
Kaip nesuprantat? Projektas padarytas, kelininkai ir daro pagal pabrėžiu projektą! Kur šlaitas ir iš ko ir kokie nubėgimai vandens ir t. t. Koks škaitas ar danga ir kokio laipsnio! Pagal projektą padaryta! Būtų šlaitai, akmenim betonuoti , niekada po liūčių to neišplautų! Bet projektuotojai-protingesni gi!
To Zinovas2018-08-02
Buvo ne taip. Pirmiausia buvo pinigai įsisavinti, o tik po to, atlikti darbai.
Zinovas2018-08-02
Jaigu padarys viska gerai tada greit netures darbo beremontuodami.O tai reiskia negales vel ISISAVINTI PINIGU.taigi gerai atlikinet darbus neapsimoka....
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė