0 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusAlytaus rajonasVerslasAktualijos
2018 Rugpjūčio 2d.
0

Alytaus miesto ir rajono gyventojams grąžinta jau per 3 milijonus eurų

titleIki liepos mėnesio pabaigos daugiau nei 22 tūkstančiams Alytaus miesto ir rajono gyventojų VMI pervedė 3,08 milijono eurų permokų, t. y. 1,04 mln. Eur daugiau nei praėjusiais metaisAlytausgidas.lt nuotr.

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad visiems laiku bei teisingai užpildžiusiems ir pajamų deklaracijas pateikusiems Alytaus miesto ir rajono gyventojams pervedė gyventojų pajamų mokesčio (GPM) permokas.

Iki liepos mėnesio pabaigos daugiau nei 22 tūkstančiams Alytaus miesto ir rajono gyventojų VMI pervedė 3,08 milijono eurų permokų, t. y. 1,04 mln. Eur daugiau nei praėjusiais metais.

Daugiausiai permokų, susidarė dėl per didelio pritaikyto metinio neapmokestinamųjų pajamų dydžio (MNPD).

Visoje Lietuvoje 813 tūkstančių gyventojų sulaukė apie 125 mln. eurų permokos, o tai - 35 mln. eurų daugiau nei praėjusiais metais tuo pačiu metu.

VMI pažymi, jog dar 130 tūkst. gyventojų dar gali pasinaudoti galimybe ir susigrąžinti mokesčių permoką už 2017 m. - pateikus deklaracijas, jų sąskaitos pasipildytų 17 mln. eurų.

GPM permoką gali susigrąžinti ne tik gyventojai, kuriems buvo pritaikytas per didelis MNPD, taip pat ir mokėję gyvybės draudimo ar pensijų įmokas, palūkanas už būsto kreditą, įmokas už studijas.

Grąžinant permoką atsižvelgiama, ar gyventojas nėra skolingas valstybei, ar yra pateikęs, patikslinęs ankstesnių laikotarpių turto ir pajamų deklaracijas, kurias jam privaloma pateikti. Deklaracijas pateikę, tačiau permokų iki liepos 31 d. negavę gyventojai turėtų pasitikrinti, ar jiems nereikia patikslinti pateiktos deklaracijos duomenų.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt