12 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 21d.
Sveikata
2018 Rugpjūčio 1d.
0

Jaučiatės pavargęs, aptingęs ir norite kažko saldaus? Štai, kas sukelia tokius jausmus!

title

Nuolat jaučiatės taip, lyg iš Jūsų būtų išsiurbta energija? Dažnai pajuntate nenumaldomą norą suvalgyti kažką saldaus? Gydytoja Rūta Petereit paaiškino, kas sukelia šias problemas. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip nesunkiai jas išspręsti.

Kartais žmonės pajunta erzinančių simptomų, nesuprasdami, kas juos sukelia. Pavyzdžiui, daugelis mūsų jaučiasi pavargę, išsekę ir nenumaldomai nori suvalgyti kažką saldaus – tai tikrai turi įtakos svoriui. Ar žinojote, kad tai gali būti mineralo chromo stokos pasekmė?

Chromas ir cukraus kiekis kraujyje

Gyd. Dr. Rūta Petereit aiškina, kad maistinė medžiaga chromas, pasirodo, turi įtakos cukraus kiekiui kraujyje. Be abejo, tam įtakos turi ir kiti veiksniai, tačiau atidžiau pasekti chromo kiekį organizme gali būti ne tokia jau prasta mintis.

Valgykite maistą, kuriame gausu chromo

Pastovus cukraus kiekis kraujyje itin svarbus sveikatai bei sumažina riziką  susirgti 2-ojo tipo cukriniu diabetu. Tinkamą cukraus kiekį kraujyje užtikrina reguliarus valgymas tris kartus per dieną ir insulino sintezės šuolius organizme sukeliančių maisto produktų vengimas. Taip pat patartina valgyti produktus, kuriuose gausu chromo – jūros gėrybes, viso grūdo produktus, brokolius ir alaus mieles.

Puikiai įsisavinamos natūralios chromo mielės

Taip pat galima vartoti chromo papildus. Chromas padeda palaikyti tinkamą cukraus kiekį kraujyje. „Bio-Chromium MEGA“ sudėtyje yra „ChromoPrecise“, natūralių chromo mielių, padedančių palaikyti tinkamą cukraus kiekį kraujyje. Remiantis Europos maisto saugos tarnybos (EFSA) duomenimis, natūralias chromo mieles organizmas įsisavina iki 10 kartų geriau negu kitas chromo formas, pavyzdžiui, chromo pikolinatą ar chromo chloridą.

Plačiau apie „Bio-Chromium MEGA“ galite pasiskaityti čia:

https://www.pharmanord.lt/produktai/details/bio-chromium

Straipsnį apie chromą rasite čia: https://bit.ly/2AwwRbk

 

PR


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Kriminalinė komedija „Žirklės“
  • PIKASO 20-mečio koncertas Alytuje