14 c Alytus
Trečiadienis, Rugpjūčio 21d.
DzūkijaKrepšinis
2018 Rugpjūčio 1d.
2

Į Alytų žaisti grįžta Artūras Jomantas

titleĮ Alytų atvyksta Vilniaus „Lietuvos ryto“ kapitonas Artūras Jomantas. Nors buvęs sostinės ekipos treneris, Alytaus „Dzūkijos“ savininkas krepšininką yra vadinęs „baliavojančiu“, „pažeisti sportinę drausmę“ galinčiu krepšininku, tai nesutrukdė A. Jomantui vėl atsidurti Dzūkijos sostinėje.

Vasaros atostogų tylą nutraukė Alytaus „Dzūkija“, kuri tęs pasirodymą Lietuvos krepšinio lygoje ir pradeda rikiuoti būsimo sezono „dzūkų“ kariauną.

Į Alytų atvyksta Vilniaus „Lietuvos ryto“ kapitonas Artūras Jomantas. Nors buvęs sostinės ekipos treneris, Alytaus „Dzūkijos“ savininkas krepšininką yra vadinęs „baliavojančiu“, „pažeisti sportinę drausmę“ galinčiu krepšininku, tai nesutrukdė A. Jomantui vėl atsidurti  Dzūkijos sostinėje.

„Jei nusprendžiau priimti „Dzūkijos“ pasiūlymą, reiškia, jog jis buvo geriausias“, - nedaugžodžiavo garsus krepšininkas.

„Dzūkija“, kuri kol kas nėra įvardijusi savo naujojo vairininko, sutartį pratęsė su vienu naudingiausių praėjusių pirmenybių savo sudėties žaidėjų Pauliumi Petrilevičiumi.

A. Jomantas - šiaulietis, P. Petrilevičius - kėdainiškis, kaip tikimasi „Dzūkijai“ būsimame čempionate LKL atstovaus ne tik minėti ir užsienio žaidėjai, tačiau ir Alytaus krepšinio auklėtiniai.

 


Komentarai

2
Jo2018-08-01
Tai kaip niekas neima tai geriausias pasiūlymas .
Nugi2018-08-01
Gert neleis. Pinigų nemokės. Nelabai suprantu ko čia grįžta.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • J. JONUŠKOS ATMINIMO TURNYRAS
  • Baltijos keliu
  • Koncertas ALYTAUS ROKO PANORAMA