1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AlytusKitos sporto šakosLaisvalaikis ir kultūraJaunimas
2018 Liepos 31d.
0

Jaunimo parkas atgis su paskutine vasaros ir pirma rudens diena

titleNuotraukų galerijaNaujoji kliūčių ruožo (parkūro) aikštelė Jaunimo parkeAlytausgidas.lt nuotr.

„Paskutinę šios vasaros dieną kviečiame visus“, - ragina organizatoriai.

Renginys vyks naujoje Alytaus kliūčių ruožo (parkūro) aikštelėje, tad visų dalyvių laukia ne tik nauji įrenginiai, tačiau ir visiškai naujos sporto rūšys. Tarp tokių – ir ne tik parkūras, akrobatika, tačiau ir freerunning (parkūras + gimnastika), taip pat dviratininkų ekstremalų iš Latvijos pasirodymas ir 3-šalio futbolo turnyras, kurio tradiciją su partneriais atnaujins Alytaus alternatyviųjų sporto šakų olimpiada „ALYmpiada“.

Su šiomis sporto šakomis norintys susipažinti ir aktyviai dalyvauti Jaunimo parke kviečia ekstremalius sportus sujungsiantis renginys „White Rose Jam“. 

Parke veiks ir vaikų pramogų zona, o koncertų erdvėje muzikuos lietuvaičiai – „The Roop“ ir svečiai iš Skandinavijos „The Aspect Project“.
Jaunimo parkas atgis ne tik su rugpjūčio 31-ąja, tačiau ir rugsėjo 1-ąją, kuri šiemet nesutaps pirma mokslo metų diena, tad švęsti bus galima į valias.

Vasaros uždarymo ir rudens, mokslo metų pradžios šventes jungia Alytaus jaunimo dienos, kurios pasiūlys ir daugiau nemokamų renginių, kuriuos organizuoja alytiškiai - viešoji įstaiga „Savanorystės tiltai“ ir mažoji bendrija „Promoteka“ - neslepiantys ambicijų ateityje rengti ne tik jaunimo, tačiau ir miesto dienas.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt