0 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusĮdomuPolitika
2018 Liepos 30d.
12

Peticiją dėl buvusių vicemerų grąžinimo pasirašė šimtai gyventojų

title„20 kartų niokojo gaisrai, 2-ojo pasaulinio karo pradžioje sugriauta 60 procentų pastatų, sovietmečio pabaigoje veik visiškai sunaikintas senamiestis, 13 kartų miestas buvo užimtas svetimšalių. Kankintas, degintas, skriaudžiamas ir ujamas...“, – apie Alytų rašoma peticijojeZenono Šilinsko © Alytausgidas.lt nuotr.

Praėjusią savaitę pasirodžiusi peticija dėl Alytaus miesto vicemerų Valės Gibienės ir Tautvydo Tamulevičiaus gražinimo į pareigas viešojoje erdvėje susilaukė tiek pritariančių, tiek kritiškų nuomonių. Vis dėlto, šiuo metu ją jau pasirašė 656 žmonės.

„Pasakykime Alytaus miesto griovimui - „NE“ pavadinta peticija - adresuota Alytaus miesto merui Vytautui Grigaravičiui bei Alytaus miesto tarybai, o jos autorius – istorikas, Alytaus kraštotyros muziejaus darbuotojas, gidas, miesto kultūros ir meno tarybos pirmininkas Vilmantas Dunderis. 

Liepos 20 d. neeilinio tarybos posėdžio metu priimti sprendimai atleisti miesto mero pavaduotojus V. Gibienę ir T. Tamulevičių peticijoje įvardijami, kaip „griaunamieji ir žalingi, nuo kurių kenčia visų mūsų gerovės kūrimo procesas“.

Rašte primenamos ir per 7 miesto gyvavimo dešimtmečius persekiotos negandos. „20 kartų niokojo gaisrai, 2-ojo pasaulinio karo pradžioje sugriauta 60 procentų pastatų, sovietmečio pabaigoje veik visiškai sunaikintas senamiestis, 13 kartų miestas buvo užimtas svetimšalių. Kankintas, degintas, skriaudžiamas ir ujamas. Iki šiol jaučiantis industrinio ir demografinio sprogimo pasekmes. O kur dar neapgalvoti savų „reformatorių“ planai, neatsakingi politikų žingsniai, tikintis vien sau  – ne miestui – naudos“..., – rašoma peticijoje. Ja miesto mero V. Grigaravičiaus ir Alytaus miesto tarybos narių prašoma įvykdyti šiuos reikalavimus:​

1. Panaikinti 2018-07-20 Alytaus miesto tarybos sprendimą Nr. T - 221 „Dėl Tautvydo Tamulevičiaus atleidimo iš Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo pareigų” .

2. Panaikinti 2018-07-20 Alytaus miesto tarybos sprendimą Nr. T - 222 „Dėl Valės Gibienės atleidimo iš Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo pareigų”.

3. Grąžinti Tautvydą Tamulevičių ir Valę Gibienę į Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojų pareigas.

 

 


Komentarai

12
Komentuoti
matas2018-07-31
Gera sita patarle ,,Skestantis ir uz siaudo griebesi,,
pasiguglinau2018-07-31
radau statistika kad alytuje siuo metu gyvena apytiksliai 51 000 gyventoju tai ira rinkejai :) nereikia baigti aukstuosius mokslus kad atimtume ir sudetume :) pasirase petisija 650 zmoniu tasi dar liko daugiau nei 50 000 zmoniu nepasirasiusiu..tai gal iki kito simtemesio surinks parasus :) siti melagiai tiesa atvaziavo cyrkas prie statoilo kokia kaina bilietu gal zinote ??? nes sitas cyrkas su grigu ir jo artistais jau nebeydomus fu geda..ymeskite mums juos i alytaus zona tai prabalsuosime tinkamai :) su asnspaudais parasais gales pritupkes daryti kiekviena diena uz kiekvieno zmogaus padaryta zala
apie kokias peticijas dar kalbate2018-07-31
reikia dyrbti zmonems darbus kad jie matytu ir jaustu ka prizadejote pries rinkimus :) kaip reikejo balsu kalbejote zxmonems kad bus daug o istiesu atejote pamirsote pazadus ir visas garbes kodeksus..kokie jus merrai kokie vicemerai jus zmones be sazines musu vaikai bega is salies is gimtojo miersto nes valdzia nesugeba padaryti darbo vietu zmonems kad bent ziema islaikyti triju kambariu butus kur gauna darbuose minimus o moka mokescius tiek pat o kur pavalgyti vaikus isleisti mokintis ir t.t paskolas imti iki ko ddasitrito visa leituva o ipasc alytus :( ziauru geda merui
Alytiškis 2018-07-31
Negali būti jokio gražinimo,jie sugėba tik po tolimas šalis už mokėščių mokėtojų pinigus važnėti,o dirbti nieko nesugeba,Alytus tiesiog merdi.
Nuomonė2018-07-31
grąžinus vicemerus į pareigas reikia apkaltą pradėti didžiausiam visų laikų mašenikui,kuris dar aštuonis suklaidinęs paskui save nutempė,juk taip nesena atmintis mena kaip ir kieno iniciatyva buvo sudorotas meras Džiautas.
mikas 2018-07-31
pasirase 650 is 56 000 nu gausiai gausiai.geda.eikit ir netrugdykit miestui vystytis
baisu2018-07-31
Dar negirdetas dalykas .geda ir baisu.sovietmetis su grigu prieky
rokis2018-07-31
Nereikia,išmetė už reikalą,Tomulevičių mes matėme per Alytaus TV Radzevičiūtės laidą,šlykštu buvo žiūrėri į jį,išsisukinėjo ir dar trenerį pakišo,nesuprantu aš tokių valdžiažmogių,ką jis toks ubagėlis,kad treniruotėms pinigų neturi susimokėti,gėda,jų atlyginimai tikrai ne MMA,
Gal pasirašiusieji žino datą,2018-07-31
kada vėl bus pareikštas nepasitikėjimas vicemerais?
kestutis2018-07-30
puiku aciu tikriems alytiskiams uz parasus
Valerija Zabarauskiene 2018-07-30
As uz tai , kad butu grazinti
Geras2018-07-30
600 miesto ar visos Lietuvos gyventojai pasirašė, nes žinau pasitrašinėjo ir vilniečiai ir kauniečiai.
traffix.lt