1 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
AlytusPolitika
2018 Liepos 30d.
12

Naujoje Alytaus miesto tarybos daugumoje - 14 iš 27 politikų: 11 piliečių, 2 liberalai ir 1 darbietis

titleNaujoje miesto tarybos daugumoje nuošiol - 14 politikų. Likę 13 turės tenkintis opozicijos įgaliojimais arba ieškoti sprendimų, kaip svarbiausiais klausimai sudominti su Alytaus piliečių naujai suburta dauguma dirbti apsisprendusius tarybos nariusZenono Šilinsko © Alytausgidas.lt nuotr.

Iš 27 Alytaus miesto tarybos narių į naują daugumą susijungė ir dirbti iki kadencijos pabaigos, 2019-ųjų pavasario, susitarė iki šiol miestą valdę Alytaus piliečiai, liberalai - Nijolė Makštutienė ir Arvydas Švirmickas ir darbietis Kęstutis Ąžuolas.

„Tobulų nėra, klaidų buvo daroma, tačiau nuveikta ir gerų darbų, kuriuos svarbu tęsti, tai suprasdamas prisiimu atsakomybę ir prisidedu prie naujai sudarytos daugumos bendram darbui“, - patvirtino K. Ąžuolas.

Naujoje daugumoje nėra anksčiau jai priklausiusios darbietės Danutės Remeikienės.

„Aptarėme darbo principus, svarbiausius darbus, atnaujinsime bendrų dabų sąrašą ir jį įgyvendinsime“, - teigia naujosios daugumos narė, liberalų frakcijos seniūnė Nijolė Makštutienė.

Naujoje daugumoje nebus trečiojo liberalo, interpeliaciją atleistiesiems vicemerams Valei Gibienei ir Tautvydui Tamulevičiui pasirašiusio liberalo Sauliaus Janulevičiaus.

„Visi sutarėme, kad svarbiausia - tęstinumas, stabilumas mieste, o bandymai įnešti chaosą ir sustabdyti gerus pokyčius bei surengti šou prieš artėjančius rinkimus - neturi kenkti miestui, todėl džiaugiamės, kad tai supranta dauguma tarybos narių ir tęsime darbus likusį neilgą šios kadencijos laikotarpį“, - sakė Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius.

Alytaus piliečių teigimu, dauguma atvira ir kviečia jungtis tarybos narius, kurie turi panašų požiūrį į  bendrą darbą bei yra pasirengę prisiimti atsakomybę už mieste vykstančius procesus ir įgyvendinti reikalingus pokyčius.

Artimiausiu metu naujoji dauguma diskutuos vicemerų kandidatūrų, kurios bus svarstomos ateinančiame Alytaus miesto tarybos posėdyje rugpjūtį ir pasitvirtins ateinančio pusmečio prioritetus.

Naujoje miesto tarybos daugumoje nuošiol - 14 politikų.  Likę 13 turės tenkintis opozicijos įgaliojimais arba ieškoti sprendimų, kaip svarbiausiais klausimai sudominti su Alytaus piliečių naujai suburta dauguma dirbti apsisprendusius tarybos narius.


Komentarai

12
Komentuoti
ai ai2018-07-31
pučas nepavyko
Pedrui2018-07-31
Neparodė ,,jėgos'' per 3,5 metų, tai per pusę metų vargu ar kas išeis. o šiaip tai tokie valdžios sprendimai veda įprie destrukcijos.
kestutis2018-07-30
idomu kur dabar vaziuos ieskot pagalbos daktarelis
Jaunūjų koncervatorių2018-07-30
Politine ir rinkimine ateitis https://www.youtube.com/watch?v=iUCe6dYijZg
Pedro2018-07-30
Jaučiu, kad kai kas neįvertino Grigaravičiaus. manau, kad jis dar parodys jėgą.
Ir dar2018-07-30
Ir dar vienas tarybos narys, kuris bėga bėga nesustoja ir situacijoje nesiorientuoja gali likti ant ledo. Nes kai kas mėgsta reikalus svetimom rankom tvarkyti, o atidirbusius per bortą mesti
Antanas2018-07-30
Vaikeli klysti. Stadiono vadovas jau dirba. Makstutis yra treneris. Neuzsiimk pletkais.
Klausimas2018-07-30
O tai jaunieji miesto konservatoriukai sėdi kamputyje ir verkia? Apgavo vaikus sąmokslininkai
Ugis2018-07-30
Ir gerai, kad susitarė. Krasnicko šutvė tegul lenda į pavėsį.
Reiškia2018-07-30
Makštutis dirbs stadiono vadovu.
Juokas pro ašaras2018-07-30
Koncervatoriams vadovaus opozicijos lyderis socdemas-komunistas Krasnickas .
Arunas2018-07-30
Visi dirba savivaldybės įmonėse, net nenuostabu, kad "susitarė"
traffix.lt