4 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
DzūkijaAlytaus rajonasLaisvalaikis ir kultūraĮdomuVerslasVideoreportažai
2018 Liepos 27d.
4

Daugų saloje - paplūdimio ir vandens batutų parko lankomumo rekordas (©️ VIDEOREPORTAŽAS)

titleNuotraukų galerijaDvidešimties hektarų poilsiavietę iš užsienio investuotojų į savo rankas susigrąžinę alytiškiai verslininkai apie ateities planus kol kas nedaugžodžiauja, tačiau tvirtina, kad naujai iškilęs vandens batutų parkas tai - tik nauja Daugų salos istorijos pradžia

Dzūkija garsėja savo gamta, ežerais, tačiau poilsio industrijai dar yra kur tobulėti. Nors Pietų Lietuvoje ir populiarūs plaukimai baidarėmis, bet aktyvaus poilsio mėgėjai platesnio pramogų spektro pasigesdavo. Susidariusią verslo nišą pamėgino išnaudoti Daugų sala, Alytaus krašte pirmoji pasiūliusi vandens batutų parko pramogas.

Miestą apjuosęs Didžiulio ežeras nuo seno - viena mėgstamiausių poilsiautojų vietų Dzūkijoje, netgi vadinama Alytaus rajono „Palanga“, o šiais metais atvykusiems siūloma ir nauja pramoga – vandens batutai.

Tokių parkų, kaip Dauguose, visoje Lietuvoje – kol kas septyni.  Šiemet vietos verslininkų įsigytas vandens atrakcionas, panašu,  duoda rezultatą.

Savaitgalį, kai buvo filmuojamas reportažas Alytausgidas.lt naujienų portalui, aktyvių pramogų paplūdimyje sulaukta rekordinio poilsiautojų skaičiaus.

Daugų salos koordinatorės Gretos Chaškauskaitės teigimu, vandens batutai ir traukia lankytojus, tarp kurių - ne tik jaunimas, bet ir vyresnio amžiaus žmonės.

„Geriau negu Ispanijoje“, - sako pusantrų metų gimtinėje nebuvęs ir Daugų salos pramogas atradęs lietuvis. Išties, lankytojai naujas pramogas vertina daugiausia teigiamai, tiesa, kai kurie prašo didinti jų kiekį.

Dėl to, kad saloje būtų daugiau ką veikti, įrengtas paplūdimio baras.

Daugų poilsiavietėje šiuo metu veikia ir 2 pliažo tinklinio ir viena krepšinio bei futbolo aikštelės. Galima išsinuomoti vandens dviračius ir baidares.

Ramesnio poilsio mėgėjai laukiami su palapinėmis ar kemperiais.

Dvidešimties hektarų poilsiavietę iš užsienio investuotojų į savo rankas susigrąžinę alytiškiai verslininkai apie ateities planus kol kas nedaugžodžiauja, tačiau tvirtina, kad naujai iškilęs vandens batutų parkas tai - tik nauja Daugų salos istorijos pradžia.

Fotogalerija


Komentarai

4
Komentuoti
joooo2018-07-29
...kol nelaime neivyks...nieko gero....
Elžbieta2018-07-29
Buvau, išbandem su šeima, labai faina!!!!
Daugis2018-07-27
Smagu, kad Daugai atsigauna
l2018-07-27
saunuoliai verslininkai
traffix.lt