3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolas
2018 Liepos 25d.
0

DFK „Dainava“ atsisveikina su brazilu, japonu ir tikisi gausinti pajėgių alytiškių futbolininkų būrį

titleNuotraukų galerijaDainaviškiai už pusę sezono dėkoja dviems užsieniečiams – legionieriams iš Brazilijos ir Japonijos. Trenerio ir komandos vadovų sprendimu, deja, bus atsisveikinta ir su brazilu V. Hugo Duarte Reis, per 13-a LFF I lygos rungtynių pasižymėjusiu 6 įvarčiaisFausto Augustino © Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus DFK „Dainava“ baigė pasirengimą antrai sezono LFF I lygoje daliai. Treneris Donatas Vencevičius apsisprendė dėl futbolininkų, kurie dėl viršijamo aikštėje leidžiamo užsieniečių skaičiaus turės palikti Dzūkijos sostinę.

Dainaviškiai už pusę sezono dėkoja dviems užsieniečiams – legionieriams iš Brazilijos ir Japonijos.

Alytiškių trenerio ir komandos vadovų sprendimu, deja, bus atsisveikinta ir su brazilu Victor Hugo Duarte Reis, per 13-a lygos rungtynių pasižymėjusiu 6 įvarčiais. Bus padėkota ir japonui, 12 susitikimų čempionate dzūkams atstovavusiam Yudai Koike.

Kitas tekančios saulės šalies atstovas Asahi Watanabe iš Alytaus išvyko anksčiau, o su dar 2 užsieniečiais teko atsisveikinti dėl jų naktinių nuotykių Lietuvos didmiesčiuose. Dėl minėtų priežasčių komandos vadovams „sudie“ teko ištarti ukrainiečiui, 5 įvarčių pirmenybėse autoriui Dmytro Zaicevui ir prancūzui, save vadinusiam William (Eba Moudio Ebosse Timba), už Alytų sužaidusiam 9 mačus.

Vidurvasario peržiūroje dainaviškiai išmėgino legionierius iš Anglijos, Gruzijos, Nigerijos, Prancūzijos, Turkijos ir Ukrainos, tačiau tiko nedaugelis. Komanda greičiausiai registruos tik kelis. Prie DFK „Dainavos“ legionierių iš Kolumbijos ir Rusijos turėtų prisijungti gruzinai David Makharadze ir Mindia Škubuliani ir ukrainietis  Vitaly Kudryk.

Nuo sezono pradžios pamažinusi legionierių kiekį, DFK „Dainava“ siekia pagrindinėje komandoje padidinti Alytaus futbolo auklėtinių būrį.

Treniruotėse ir kontrolinėse rungtynėse dalyvavo Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ auklėtiniai, FK „Trakams“ pastaraisiais sezonais priklausę Ignas Baranauskas ir Martynas Vasiliauskas, Anglijoje studijavęs ir profesionaliai rungtyniavęs Paulius Golubickas. 

Su DFK „Dainava“ treniruojasi ir Olandijoje anksčiau rungtyniavęs alytiškis Titas Vitukynas.

Jaunų futbolininkų įtraukimas į pagrindinę komandą nuo šio sezono yra skatinamas ir finansiškai, todėl pajėgių alytiškių įtraukimas į dainaviškių gretas yra naudingas ne tik idėjiškai, tačiau ir finansiškai.

Kas iš minėtų ir kitų Alytaus futbolo auklėtinių taps pagrindinės dzūkų komandos žaidėjais - sužinosime jau artimiausiose antrosios sezono dalies rungtynėse liepos 29 d. išvykoje su „Trakų“ ir rugpjūčio 3 d. Alytuje su „Stumbro” dubleriais.

DFK „Dainava“ LFF I lygos turnyro lentelėje dabar rikiuojasi 5-7 vietoje. Vidurvasarį dainaviškiai žaidė trejas draugiškas rungtynes: namuose su Suvalkų (Lenkija) „Wigry“ (0:2), o svečiuose su aukščiausios lygos komandomis – su „Kauno Žalgiriu“ (1:5) ir Jonavos „Jonava” (0:4).

Fotogalerija

  • Dainaviškiai už pastangas padėkojo ir japonui, 12 susitikimų čempionate dzūkams atstovavusiam Y. Koike. Povilo Jarmalos nuotr.
  • Prancūzas William iš Alytaus išvyko dėl drausminių pažeidimų. P. Jarmalos nuotr.
  • Futbolininkas garsau rašytojo pavarde išvyksta iš Alytaus. F. Augustino nuotr.
  • Iš Alytaus išvykstantis japonas įvarčiais nepasižymėjo, tačiau buvo komandos kovotojas. P. Jarmalos nuotr.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt