0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraĮdomuPolitika
2018 Liepos 23d.
9

Eksvicemeras pasirinko išpažintį, eksvicemerė - darbo terapiją, meras tęsia apgailestavimą, o opozicija ir jos rėmėjai - puolimą

titlePanašu, kad politinė „ramybė“ Alytaus mieste - jau praeitis, o tai dar labiau verčia vertinti per Alytaus miesto šventę de facto „atsistatydinusio“, tik iki 2019-ųjų pavasario merausiančio V. Grigaravičiaus toliaregiškumą. Savo augančią jėgą pajutusi vicemerus nuvertusi politikų grupė ir rėmėjai jau artimiausiems tarybos posėdžiams dėlioja nepasitikėjimo miesto savivaldybės administracijos vadovais popieriusZenono Šilinsko © Alytausgidas.lt nuotr.

Nuo Baltijos šalyse bene aukščiausio pėsčiųjų tilto nušokęs savo noru, o iš Rotušės „bokšto“ išstumtas politinių oponentų, Alytaus miesto savivaldybės eksvicemeras Tautvydas Tamulevičius paskutinę darbo dieną pasidalino nuoširdžia „išpažintimi“. Aštriau po atstatydinimo pasisakiusi V. Gibienė šįkart pasirinko ne dar vieną viešą reakciją, o  darbo terapiją.

„Gavau laisvą šeštadienį, tai vyksta žolės pjovimas, ravėjimas ir kiti žemės ūkio darbai, kurių niekaip nespėju nudirbti...“, - pranešė eksvicemerė.

„Trys su puse metų buvo tiesiog geriausi ligšiol - turėjau laisvę veikti ir įgyvendinti idėjas, kurių iki to nebuvo kur dėti ir ką su jomis daryti...“, - simboliniame „atsisveikinimo laiške“ atviravo eksvicemeras.  Pasak jo, Alytus „išsikapstė iš korumpuotos provincijos konteksto ir pavirto vienu tų miestų, kurie kviečiami dalintis savo patirtimi“.

„Apie aplinkybes, kuriomis buvau penktadienį tarybos atleistas, galiu tik tiek pasakyti, kad tai, dėl ko visi perspėja, na, kad bendražygiai gali paskutinę akimirką išduoti ir panašiai - taip ir nutiko, nes pernakt persigalvojo ir nubalsavo „prieš" ilgamečiai politiniai partneriai, net ne ūsuoti bebrai, o tokie kur visai be ūsų...“.

T. Tamulevičiaus teigimu, „be vieno kito vicemero miestas garo nepraras“ – „judėsim toliau, taip pat stipriai“.

Kaip ir apgailestavo neeiliniame vicemerų atleidimo posėdyje, taip ir toliau miesto meras Vytautas Grigaravičius tono nepakeitė, manydamas, kad „kad dalis miesto savivaldybės tarybos narių, balsavusių už mero pavaduotojų atleidimą iš pareigų anksčiau laiko, negalvoja apie miesto interesus“.

Anot mero, tiek V. Gibienė, tiek T. Tamulevičius „daug dirbo miestui ir miestiečiams, neskaičiuodami nei darbo valandų, nei asmeninio laiko“.
„Aš jiems pretenzijų neturiu, buvau patenkintas jų iniciatyvomis, kompetencija ir darbštumu. Bet, pasirodo, kad kažkam asmeninės ambicijos ir nepasiteisinę lūkesčiai yra aukščiau visko“, - pastebėjo V. Grigaravičius.

„...politinio teatro, kuris vadinasi „Alytaus miesto taryba“, kulisai pasirodė besą purvini ir skleidžiantys nekokį kvapą“, - nuomone pasidalino Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė. Pasak jos, „mero pavaduotojai kartais klydo, kartais taisė klaidas“.

I. Pilvelytė pasisakė ir „...apie tas nekokio teatro užkulisines repeticijas prieš naujuosius rinkimus, naujų vaidmenų dalybas“: „dėliojate savo pasjansus, matuojatės sau kostiumus su regalijomis, repetuojat ir tikrinatės, ar pavyks jūsų pavasarinė premjera...“, šiuos žodžius, matyt, skirdama vienai iš vicemerų atstatydinimo režisierių, buvusiai savo kolegei ir bendražygei, miesto teatro eksdirektorei Laurai Radzevičiūtei.

Panašu, kad politinė „ramybė“ Alytaus mieste - jau praeitis, o tai dar labiau verčia vertinti per Alytaus miesto šventę de facto „atsistatydinusio“, tik iki 2019-ųjų pavasario merausiančio V. Grigaravičiaus toliaregiškumą. Savo augančią jėgą pajutusi vicemerus nuvertusi politikų grupė ir rėmėjai jau atrimiausiems tarybos posėdžiams dėlioja nepasitikėjimo miesto savivaldybės administracijos vadovais popierius.   


Komentarai

9
Komentuoti
Alytiškis2018-07-26
Nieko miestas negražėja,namų renovacija beveik nejuda,pažiūrėkit kaip atrodo įrengtos vaikų aikštelės.o apie suoliukus pensininkams atsisėsti niekur nerasi.Meras su pavaduotojais nieko gero nepadarė.Įdomu kur padėjo peščiųjų tako išardytas trinkeles.
jo ma jo2018-07-26
atsargiai gyventojai, ateina gauja
Lithuanian2018-07-25
Džiaugsimės dar kad turėjom šitą valdżią pats pažįstu tam tikrus esamus ir jau atleistus vadovus. Gerai zmones dirbo ir patys zinom ir zinau kad jie ne masiuliai pinigu vokeliais neimtu. O kuo jie zada pakeist, bus vel ES plovimas ir miesto biudzeto is naujo.
Gyventoja2018-07-25
Kaip negražu matyti tik blogą ir smerkti, atsiminkim kas Lietuvoje sustabdė nusikalstamumą, kaip gražėja Alytus ir kaip sunku kovoti su nežiūrintiems į ateitį žmonėmis.
Petras2018-07-24
Ponia Loreta,jūs kuom nepatenkinta?..miestas gražėja,šildymo kaina mažėja,tvarka gerėja,kas jums nepatinka?
B.Loreta2018-07-24
Ka gali miestui padaryti buves komjaunuolis- milicininkas.O gi nieko iskyrus savo reikalus datvarkyt,kol dar galima
augustinas2018-07-24
Stipriai sutinku su komentaru "Jo"....kompani ruošia dirvą rinkimams
Jo2018-07-24
Sako, kad viename judėjime netiketai daug buvusių muitininkų ir kitos pusės atstovų...
Alytiškis2018-07-24
...jokių komentarų-vadinasi-ši valdžia niekam tikusi...
traffix.lt