0 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
SportasLaisvalaikis ir kultūraTransportas
2018 Liepos 23d.
0

„Tarzanijos“ komanda su BMW nusileido tik lyderiams su „Porsche“ ir „Cupra“ automobiliais

titleNuotraukų galerijaTomo P. nuotraukos

Tradicinę „Tarzanijos taurę“ adrenalino mėgėjams kasmet rengiantis nuotykių parkas Alytaus pašonėje šįkart nustebino ne tik naujomis pramogomis, tačiau ir pasiekimais.

„Tarzanijos“ ekipažas pasižymėjo lentynių festivalyje, pagrindinėse jo varžybose prie Palangos užėmė 6-ąją vietą tarp 37 finišavusių.

1006 km trasą alytiškiai su BMW įveikė per 8 valandas 42 minutes ir beveik 24 sekundes, pasiekdami geriausią savo markės automobilių rezultatą ir pralaimėdami tik 3-ims tarptautinėms komandoms prizininkėms, važiavusioms „Porsche“ bei 2-iems ekipoms, lektyniavusioms „Cupra“ automobiliais. Tiesa, „Tarzanijos“ lenktynininkai su išsinuomotu BMW E90 aplenkė ir vieną komandą su „Cupra“, per kelias pozicias už nugaros palikdami  „London Grill Racing Team“ komandą, bei „Porsche Baltic“ ekipą su „Porsche Cayman GT4 Clubsport“, nuo dzūkų atsilikusią per 20 vietų.

Alytiškių įveiktųjų varžovų sąraše – ne tik kiti sportiniai BMW, taip pat „Alfa Romeo D“, įvairios „Audi“, „Honda“, „Volkswagen“ modifikacijos, tačiau ir „Hyundai i30N“, „Lada 2104“, „Lotus Exige“, „Maserati GranTurismo MC TrofeoFirst“, „Seat Leon“ bei „Subaru BRZ“ automobiliai.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt