18 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 25d.
ĮdomuVideoreportažaiAlytausgidas.lt rekomenduojaTechnologijos
2018 Liepos 22d.
1

Videokanalo peržiūrų skaičius viršijo 3 milijonus, šią vasarą - naujos kokybės tiesioginės transliacijos (UŽSIPRENUMERUOK YOUTUBE.COM/ALYTAUSGIDASTV!)

title

Lietuva (86%), Anglija (5%), Norvegija (1,5%), taip pat Vokietija (1,3%), Airija (1%) ir Švedija (0,9%) - žiūrovams šiose šalyse labiausia rūpėjo viena seniausių švenčių Alytaus rajone, vykusi Punioje. Taip pat buvo žiūrėjusių Danijoje, JAV, Olandijoje (po 0,5%), Graikijoje, Ispanijoje, Kroatijoje (po 0,3%), susidarė ir būrys stebėtojų kitose valstybėse, tarp jų - ir alytiškių pamėgtame vasaros atostogų krašte Turkijoje.

Tiesioginės Alytausgidas.lt transliacijos iš švenčiančio Margirio krašto daugiausia buvo stebimos per mobiliuosius telefonus, taip pat kompiuterius, planšetes, televizorius. Palyginimui - kiti tiesiogiai šią vasarą transliuoti renginiai, pavyzdžiui Alytaus miesto šventė, dažniau buvo žiūrimi per kompiuterius. Mobiliųjų telefonų atveju, transliacijų žiūrovai daugiausia naudojo operacinę sistemą „Android“, kompiuteriuose - „Windows“, o vienais ar kitais būdais - taip pat „iOS“, „Linux“, „Macintosh“, „Tizen“, „WebOS“ ir kt.

Tiesioginės transliacijos mūsų portale, jo Youtube kanale, Facebook'e dar tik įgauna pagreitį, o tradiciniai videoreportažai jau turi tūkstančius,  dešimtis ir šimtus tūkstančių peržiūrų. Tokią ribą pasiekė ir videopasakojimas „Jaunoji į bažnyčią atvyko vairuodama vilkiką“. Jis sulaukė nemažo įvertinimo užsienyje, dėl to lietuviškoji stebėtojų dalis buvo kiek mažesnė (75%), Anglija sudarė 4,1%, Vokietija - 2,2%, Norvegija - 1,4% žiūrovų, į šalių, kur buvo įvertinta jaunoji ir jos profesija, dešimtuką pateko Gruzija ir Lenkija (po 1,0%), Latvija ir Švedija (0,8%) bei Airija ir Serbija (0,7%).

Bendras videokanalo „AlytausgidasTV“ peržiūrų skaičius Youtube platformoje jau viršijo 3 milijonus. Tiesa, peržiūrų skaičius pasako ne viską, svarbus ir žiūrėjimo laikas, jo viršūnėje atsidūrė ir minėta jaunoji, į bažnyčią važiuojanti „fūra“, taip pat reportažai, „atveriantys“ sienas („Pareigūnai parodė, kur nuteistieji slepia telefonus“, „Filmukas apie Alytaus „zoną"), primenantys gerą alytiškių laiką, šaunią bendrystę ir unikalią istoriją („Joninės „Tarzanijoje", „Alytiškiai giedojo „Tautišką giesmę", „Porolono gamykloje - neįprastos varžybos“, „Jotvos vartai“). Įdomu ir tai, kad peržiūrų minučių daugiausiai turinčių videomedžiagų top dešimtuke yra ir politinė nūdienos aktualija – tema „Kodėl Alytaus miesto vicemerai nusipelnė interpeliacijos?“, kurios pristatymo renginį transliavome tiesiogiai.

Augantis portalo, jo videokanalo peržiūrų, žiūrėjimo laiko, prenumeratorių skaičius įkvepia naujiems darbams, tad jau šią vasarą Alytausgidas.lt ketina pasiūlyti naujos kokybės tiesiogines transliacijas, o jų repertuare numatomi įvairūs renginiai, tarp tokių – ir sporto. Informatyvesnės transliacijos turėtų pradžiuginti ne tik daugiau nei keliastūkstantinę mūsų Youtube kanalo prenumeratorių bendruomenę, tačiau ir 17 tūkst. sekėjų auditoriją Facebook‘e.


Komentarai

1
Komentuoti
Video2018-07-22
Jūsų video yra įdomūs. Taip ir toliau.
traffix.lt