1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusPolitika
2018 Liepos 20d.
28

Alytaus miesto vicemerai Valė Gibienė ir Tautvydas Tamulevičius - atleisti iš pareigų (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

titleNuotraukų galerijaAlytaus miesto savivaldybės meras V. Grigaravičius ir buvę jo pavaduotojai V. Gibienė ir T. Tamulevičius Zenono Šilinsko © Alytausgidas.lt nuotr.

Specialiai surengtame neeiliniame Alytaus miesto tarybos posėdyje sprendimą dėl nepasitikėjimo Alytaus miesto savivaldybės vicemerais Vale Gibiene ir Tautvydu Tamulevičiumi ir dėl jų atstatydinimo iš užimamų pareigų pristatė frakcijos „Už Alytų“ narys Valius Micevičius.

ATNAUJINTA

Pirmasis susijusiais klausimais pasisakė Lietuvos Respublikos seimo nariui, antikorupcijos komisijos narys Naglis Puteikis. Jis siūlė ginti gyventojus ir organizuoti ekskursijas būsimiems Lietuvos savivaldybių nariams ir rodyti, kaip nereiktų daryti konkrečiai Rotušės a. 9 ir aplinkinių namų automobilių stovėjimo aikštelės atveju.

Buvusi miesto teatro vadovė, iš šio posto atstatydinta Laura Radzevičiūtė T. Tamulevičiui, kuriam mokamas ne tik atlyginimas, tačiau ir 60 proc. priedas, siūlė kuo greičiau atsistatydinti.

Verslininkas Valius Smaidžiūnas kalbėjo apie artėjančią jo kavinės „Palermo“  uždarymą ir prisiminė bendravimą su vicemeru T. Tamulevičiumi. „Anksčiau į darbą jis jis eidavo mūsų puse ir vėluodavo, o dabar jau eina kita gatvės puse“, - šaržavo verslininkas.

Alytaus vežėjų atstovas Giedrius Pranckus, kalbėdamas apie transporto aktualijas, įvardijo „chaosą“, kokio mieste iki šiol nebuvo. Pasak vežėjo, nežinia, besitęsianti nuo praėjusių metų, neleidžia investuoti į techniką, darbinti tinkamus darbuotojus ir planuoti kitus darbus.

Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ atstovas Dzūkijoje Bronislavas Geležiūnas kalbėjo apie sunkiojo transporto eismo krypties išvedimą iš miesto, įvardindamas, kad jokios naudos dėl tranzito per Alytų miestelėnai  neturi. Pranešėjas taip pat įvardijo Alytaus muitinės, kurią planuota uždaryti lapkričio 1 d., tačiau turėtų būti išsaugota, aktualijas.

T. Tamulevičiaus atsistatydinimo šalininkų grupėje taip pat buvo, tarybos posėdyje pasisakė alytiškiai Valdas Dubauskas ir Daiva Gudzinevičienė.

PAPILDYTA

Po slapto balsavimo paaiškėjo, kad T. Tamulevičius savo posto neišsaugojo. Kaip paskelbė balsų skaičiavimo komisijos narys Nerijus Jauneika, už vicemero atstatydinimą balsavo 15 iš 25 miesto politikų.

T. Tamulevičius visiems padėkojo už bendrą trijų su puse metų darbą. „Man labai gaila“, - po savo pavaduotojo atstatydinimo apgailestavo tarybos posėdžiui vadovavęs miesto meras Vytautas Grigaravičius.

Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidentas Gediminas Daukšys įvardijo ankstesnius V. Gibienės nuopelnus versle, tačiau posūkiams į politiką ir darbui savivaldybėje turėjo daug pastabų bei kvietė atsistatydinti.

Dėl V. Gibienės taip pat buvo balsuojama slaptai - už atleidimą balsavo 14 iš 25 miesto tarybos narių. Eksvicemerės atsistatydinimo kalboje skambėjo ne tik savigraužos, bet ir pagiežos gaidelės. V. Gibienė vardijo „buvusį merą“, „nenugvelbtą milijoną“, „priešrinkiminę inžineriją“ ir kitus žodžius, kuriuos suprasti galėjo, matyt, tie, kurie įsigilinę į Alytaus miesto politinės virtuvės smulkmenas.

„Buvo mažai pagarbos žmogui, tačiau tikiuosi, kad tokių tarybų ateityje nebus“, - ir oponentams, ir saviems per žandus savo atsisveikinimo kalba tėkštelėjo V. Gibienė, kolegoms linkėjusi „netapti marionetėmis, virš kurių jau kabo virvutės". 

Meras V. Grigaravičius apgailestavo ir dėl V. Gibienės atstatydinimo, pasak jo, suduotas didelis smūgis, ne tik jam, kaip merui, tačiau ir miesto įvaizdžiui. 

Remiantis tarybos sprendimu, abu vicemerai darbo vietas turės palikti per dieną. Abiems eksvicemerams bus paskirta 2 mėnesių atlyginimo išmoka, o jeigu turi nepanaudotų atostogų - ir kompensacija už jas.

Fotogalerija

  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.

Komentarai

28
Komentuoti
Nikola2018-07-23
Ar jau užmiršot, kad ir praeitos kadencijos vyrukai taip pat važinėjo į Kiniją, Japoniją, ir plaukiojo, ir maudėsi ne vieni. Buvo pijokystė ir paleistuvystė savivaldybėj.
Algirdas2018-07-23
Pilstymas iš tuščio į kiaurą tokie pasisakymai.
Siūlymas2018-07-22
Mieli miesto deputatai - rūpintojėliai, atidarykit visuomenei savivaldybės tualetus, kol neišspręsit šito paprasto reikalo "besirūpindami" miesto ir miestelėnų gerove.
Vi2018-07-22
Alytiškiai, juk jūs išsjrinkote tokį merą, o jis pasirinko vicemerus pagal save. Tai ir nedėjuokite. Ateina vėl rinkimai, ateina toks Pačėsas, kuris valdo žiniasklaidą, Daukšys perbėgėlis, verksnys kuris kuris moka ayaromis papirkti bobutes ir daug tokių gelbėtojų. Rinkite vėl gerai neapgalvoję, ką duos gero Alytui, o ne sau. Gerai pagalvokite....
jurgis2018-07-22
Pastebejau kad ant Geleziuno jau varo matomai jis uztikrintas vyras
Jo2018-07-22
Mere .Nenusileiskite šitiems murziams, Jūs esate žmogus mates visko , šitie žulikai bando iš miesto žmonių padaryti klaunus jų cirke, jeigu Jūs esate atsakingas už miesto gerovę , tų klaunų neturi likti.
Prostatitas2018-07-21
Ar alytiškiai per šitiekos nepriegulmingumo metų nenusipelnė nors vieno europinio lygio viešojo tualeto (išeinamos)? Kuris politinis judėjimas pajudės šia kultūrine kryptimi?


Ne mentas2018-07-21
Normaliem žmonėm atsibodo požiūris ir metodai, kuriuos visą gyvenimą taikė darbui su areštinės, kalėjimų klientais ir skolas išmušinėdamas. Normaliems žmonėms toks ponas nepatinka. Žmonės netikėjo, kad taip gali būti, reikėjo laiko suprasti ir įsitikinti ką ponas šneka ir kaip daro.
top2018-07-21
o ką gero per ankstesnes kadencijas Alytaus miestui nuveikė toks "futbolininkas" G.Daukšys, o gi nieko, dabar vėl braunasi į tarybą.
nu jo2018-07-21
jeigu šitai gaujai yra geri pavyzdžiai kaip korupciniai merai druskininkų, lazdijų, tai tada viskas aišku.
jas2018-07-21
tai gal nepazistat Špykio ? kiek vairuotoju nuo jo nukenteje?
kestutis2018-07-21
Muzikai su matuizu plyta ima valdzia
to jas2018-07-21
reikia viesint tokius dalykus. Yra gi turbut Akytuj nepriklausomu ziniasklaidos kanalu.Skandalas jei tokie zmones dalyvauja miesto valdyme.
to jas2018-07-21
reikia viesint tokius dalykus. Yra gi turbut Akytuj nepriklausomu ziniasklaidos kanalu.Skandalas jei tokie zmones dalyvauja miesto valdyme.
klausimas2018-07-21
kas gali paaiskinti,kaip pvz tokie "politikai" kaip Krasnickas,kuris gi patys matem ir girdejom leksika ir mintis,dar gali kazka kritikuoti? Nesuvokiama.
petriukas2018-07-20
tai kad ten visą posėdžių salę pravėdint reiktų, visi seni bezdaliai užsisėdėję, Alytui reikia kažko naujo kas dirbtu miesto labui o ne tik galvotų kaip nup.zdint milijoną o tokių čia tikrai nėra! vyksta arši kova prie LOVIO
kukis2018-07-20
kiek vaiku aiksteliu pasistatei po savo langais ar zinai bent ka darai kiek pinigu iplauke i tavo suplysusio svarkelio kisene
pensisenjora2018-07-20
tamuleviciukas rudies pagaves gamybos metu tai kaip suplanavo vaiku zaidimo aiksteles tai jau dieve po pensinyku langais,vaikeli ar tu zinai benk kuo tie vaikai daromi ir kai paauga kaip jie rekia .tat jei prisidaret tai tegul jums ir rekia iki isnaktu o mums jau leiskit pailset,nes dar ir atlyginima veltedziai mes jums uzdirbam.nes jei ne mes tai nest ryzos vaikuti galveles neturesi kuo issipraust. o Anglijoj tokie kurie tik mokslus atseit baigia ten siandien nereikalingi .ten reikalingi dirbandys zmones o ne sudmaliai is lietuvos .baigiai moksla bet ten nelikai nes ten reikia atlyginima uzsidirbt o Alytuj jas . Tautvydukai asilo bukis tau.
jas2018-07-20
o geleziunas nekalbejo apie vezama kontrabanda kiek gavo milijonu is pasodintu vairuotoju anglijoj seimu asarom dar jis kurva napasspringo vaiku asarom ar reikia irodymu ,nes mes nukenteje turim advokatus ir mums irodyti tai tik juokai.bet Dievas pasprangdins tave ir tavo storus bastrius ,kurie musu vaivu sasrom puto ,
janina2018-07-20
aciu dievui ,nes tamuleviciukas tai tikras melaliu melagis, kas liecia vaiku zaidimu aiksteles ,nieko su nieku nederino tik sneka nesamones,ka ip dar tokiam aferistui Anglijoj dar dave BETFORD-SHIRE UNIVERSITETE DIPLOMA, GAL TEVELIS nupirko, nes man tai ji teko uzsitarnaut.Ir dabar turiu darba ir dirbu valstybei ,o tarnauju vagims
Alytiskis2018-07-20
Tai dar spejo Vale Gibiene y JAPONIJA suskraidyti.Pramazyti kliovai negryzta.
Meras2018-07-20
tikriausiai supranta, kad nepasitikėjimas vicemerais, tai nepasitikėjimas juo. Bet jį rinko miestelėnai, tad, tikriausiai, reikės merdėti iki kadencijos pabaigos
:))))2018-07-20
Didziausias smugis buvo suduotas issirinkus toki mera.....
Rasa2018-07-20
Koks čia suduotas smūgis dėl vicemerų atstatydinimo, seniai reikėjo.
Mieste tikras chaosas ir dėl transporto, ir dėl tvarkos (gerbūvio) ir dėl švenčių organizavimo, gali vardinti ir vardinti.
Alytiškis2018-07-20
Labai šaunu,nes miestui nieko gero nepadarė.
gyventojas2018-07-20
Dekui tam zmogui pasisakiusiam del furu eismo.mes jau baigiam uzdusti nuo karscio ir smogo
Frtt2018-07-20
Taigi nori greitai naujienas paskelbt. Baisi gi tragedija, kad zodi pakartojo dukart.
Dabar paziuresim, kaip naujieji i ju kedes ateje pasirodys...
Stepas2018-07-20
Prieš skelbdami tekstą portale, pasiskaitykite, ką parašėte...

traffix.lt